Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (fiatal korosztályhoz szólok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(fiatal korosztályhoz szólok elsősorban) Szexeltetek már idősebb nővel? 40+ (sőt,60+), titokban izgatna, sok 40 fölötti bomba nőt lehet látni.

Figyelt kérdés
Olvastam valakinél kommentben, hogy egyszer hazakísért egy nénit a piacról a nehéz cuccaival, aztán felment és meg is pakolta. Hasonlót valaki véghez vitt már?

2017. okt. 30. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézus.. 😂😂😂 Nem, soha :D Max 10 évnél lehet nálam több, mondjuk egy 30 éves még bevállalnék, de az már nagyon a max..

17/f

2017. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, egy majdnem 50 évessel, én a húszas éveim első felében járok.
2017. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen

22 évesen volt 48 a partnerem (ami biztos több, mivel a hirdetők faragnak a korból). Akinél majdnem 1 évig állandós voltam ő 47 volt mikor én 26. Még "munkaidőn túl" is találkozgattunk, társaságnak is jó volt nem csak szexre

2017. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

péntek este voltam egy 47 éves nővel, életem legjobb szexe volt :)

22f

2017. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igényes, kultúrált 40+ hölgyeknél én próbálkoztam, de általába "anyáskodás" lett belőle és nem alakult túl jól a kapcsolat, inkább fiukként kezdtek velem bánni mint sem partnerként tekintettek rám, pedig sokkal több bennük a tisztelet, partner iránti alázat, tehát igen, 40+ igazán érett, igényes nővel nagyon jól együtt lehet működni

22/F

2017. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 26 voltam akkor és egy 48 éves nővel feküdtem le

30/ff

2018. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a huszas éveim elején volt egy 20 évvel idősebb nővel szexkapcsolatom úgy egy évig. Minden tekintetben az eddigi legjobb volt, egy igazi istennő, a szexuális kultúrámon nagyot lendített pozitív irányba.
2019. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!