Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfo lányok TI MILYEN GYAKRAN...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfo lányok TI MILYEN GYAKRAN SZEXELNETEK?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szexelek*

Baratommal mindennap szoktuk csinalni kb 3-4 szer is suli utan. Nem birok betelni az erzessel. Es egesz hetvegen nala vagyok ;)

17/L

2017. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nyaralás alatt, amikor egész nap zavartalanul együtt lehetünk és semmi más dolgunk nincs, akár 5-6 menet naponta.
2017. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezek közül egyik sem nimfománia ... Az egy betegség. Faszcibáló kislányok pedig nem betegek.
2017. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

#3


:D

2017. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Akinek fix párja van, az nem nimfomán.

Tudom, mert a két dolog nem összeegyeztethető és tudom, mert én az vagyok.

Két fix szeretőm van, rajtuk kívül pedig rendszeresen szedek fel egyéjszakásokat is, szinte bárhol.

Előfordult olyan, hogy az egyik fix nálam volt, szexeltünk. Sokat. Amikor még csak öltözött, készült tőlem elmenni, már SMS-eztem a másiknak, hogy ráér-e...

Aki azt gondolja, hogy ez jó dolog, ki kell ábrándítanom. Nem az.

Munka közben, utcán, boltban, mindig azon jár a fejem. Sokszor, ha ránézek egy pasira elképzelem hogy lovagolnám meg.

2017. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ez betegség, és aki ettől szenved, annak napi 20 alkalom néha nem elég. Nem is elégül ki közben rendesen.


De olyan is van, akinek minden kis rezgéstől orgazmusa lesz, pl. buszon is. Az sem kellemes dolog, eléggé fárasztó.

2017. nov. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na egy ilyen csajjal kipróbálnám 🤗 34F
2017. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem élvezné, abban biztos lehetsz.
2017. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!