Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van joga egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van joga egy lánynak meggondolni magát szex alatt/előtt?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha van egy lány, aki eleinte akar szexelni egy férfival, de aztán inkább mégsem, és nemet mond neki. Hangsúlyozom, nem arról beszélek, hogy megtörténik az aktus, és utána, egy nappal később megbánja és utólag "erőszaknak" minősíti, miközben az aktus idején benne volt a dologban. Hanem amikor először úgy tűnik, hogy igent mond, és úgy is gondolja, hogy igen, szeretne szexelni ezzel a pasassal, mondjuk fel is mennek a srác lakására. Ott azonban a lány valamilyen oknál fogva meggondolja magát és inkább nem akar szexelni, ezt el is mondja a fiúnak és mondja, hogy inkább hazamenne. Ez korrekt vagy joga van ehhez a lánynak szerintetek? Vagy ilyenkor a férfi megdughatja a nőt, még ha védekezik és ellenkezik és csapkod is, és sikítja, hogy ne, ne, akkor sem erőszak, mert egyszer már igent mondott, csak hirtelen meggondolta magát? Viszont már felhúzta a fiút, húzta az agyát, de végül mégsem.


Ha már egyszer megígérték neki a szexet, akkor a férfinak azt joga van elvenni bármi áron, bárhogyan, akkor is, ha teljesen egyértelműen tiltakozik ellene a csaj?


És ha aktus közben jön rá, hogy mégis inkább nem szeretné és erről szól is a fiúnak, akkor szerintetek abba kell hagynia a fiúnak, vagy joga van folytatni, hiszen ha már egyszer elkezdték, akkor fejezzék is be, és a lánynak nincs joga kiszállni a dologból, ha már egyszer elkezdte és megígérte?


És fordított esetben, ha a fiú gondolja meg magát?



2017. nov. 26. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"Ha már egyszer megígérték neki a szexet, akkor a férfinak azt joga van elvenni bármi áron"


Ez egy baromi nagy hülyeség. Lehet, hogy a pasi már tökre beleélte magát, de ha a lány meggondolja magát, akkor a férfi semmi esetben sem kényszerítheti a szexre, mert az erőszaknak minősül.

Nem hiszem, hogy ne lenne annyi önerő egy férfiban, hogy ezt ennyiben hagyja, és ne erőszakoskodjon a nővel. Aki megteszi az szar ember, és büntetni is lehet érte.

2017. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor gondolja meg magát a lány amikor csak akarja. A fiúnak meg semmi joga folytatni, mert az eroszak
2017. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány es a fiú is meggondolhatja magát. Aki ezek után folytatni kívánja az eroszak
2017. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én az utolsó pillanatban meggondoltam magam, mert csak a szüzességem kellett a srácnak.
2017. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előttem szólók is írják, a lány bármikor meggondolhatja magát
2017. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van joga.

Miért ha meg gondolja magát akkor helyben megerőszakolod? Vagy rákényszeríted merthát benne volt...

2017. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz az nemierőszak
2017. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem csak a lánynak, és nem csak a szex kapcsán. Ez nem úgy működik, hogy aki egyszer megígért valamit, azt köteles végigcsinálni, ha jó, ha nem, ha fáj, ha kellemetlen, stb. Joga van mindenkinek meggondolni magát. Igen, a másiknak meg joga van ezen megsértődni, de úgy gondolom, egy kicsit is értelmes ember felfogja, hogy a saját testének mindenki a maga ura, ez nem úgy működik, hogy egyszer mondtam valamit, és annak a befejezéséig más uralkodik a testem felett.

"szerintetek abba kell hagynia a fiúnak, vagy joga van folytatni"

Mint fentebb írtam, a másik testével csak addig van jogod bármit tenni, ameddig azt ő engedi.

"Viszont már felhúzta a fiút, húzta az agyát, de végül mégsem."

Mondom, joga van megsértődni. De aki nem tud magán uralkodni, és ép eszű ember módjára felfogni, hogy a másiknak joga van nemet mondani, annak nem való a szex normál emberrel. Az keressen egy hivatásost, ahol fizet, és az óra leteltéig garantáltan nem fogja meggondolni magát.

"És fordított esetben, ha a fiú gondolja meg magát?"

Mindenkinek joga van meggondolni magát. Ha én 10 perce hegesztek egy csajt, és azt mondom, hogy bocsi, de meggondoltam magam, nem akarom tovább csinálni, jogom van hozzá.

2017. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy étterembe, mert gusztusod támad egy csülökpörköltre. Kikéred az étlapot, ám észreveszed, hogy az asztalon csótányok, a konyha bejáratánál egerek szaladgálnak. A pincér, ápolatlan, koszos körmű, s a ruhája is bűzlik az izzadtságtól. Jogod van kihátrálni, vagy kutya kötelességed magadba gyűrni a kaját, amitől már elment az étvágyad?

A szexben mindent szabad, ami MINDKÉT félnek jólesik, és MINDKÉT fél akaratával történik.

2017. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy joga van.
2017. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!