Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti hogy kezelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti hogy kezelitek, ha egy nő nemet mond nektek a szexre?

Figyelt kérdés
Felháborodtok, elkeseredtek? Tovább próbálkoztok vagy feladjátok? El tudjátok fogadni? Dühösek lesztek ilyenkor a nőre?

2017. nov. 26. 14:30
1 2 3
 1/27 Ramone ***** válasza:
88%
Keresek másikat... Kinőttem már abból a korból hogy az ilyen fèle visszautasítás megrázzon kicsit is lelkileg
2017. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ajánlottam fel csak szexet lánynak. Fordítva már volt. :D
2017. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit elszomorodok, és helyzettől függően próbálkozom tovább nála, vagy másnál.
2017. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 tttssj ***** válasza:
Attól füg mennyi ideig húzta az agyam, ha sokáig akkor ideges lennék.
2017. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
elküldöm az anyjába és keresek egy fizetöst
2017. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennék dühös? Joga van eldöntnei, hogy akar-e szexelni vagy sem.
2017. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem könyörgök 1 nőnek sem,még akkor sem ha tényleg nagyon dekoratív,szép és vonzó. Mindenkinek joga van eldönteni ki alá akar befeküdni,vagy ki alá nem.Ha nemet mond akkor tudomásul veszem és ennyi.Ha em értékeli hogy őszinte vagyok és bárhogy kielégíteném keressen olyat aki átveri,és kihasználja. Abból van bőven.
2017. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Ramone ***** válasza:
Jolvan akkor
2017. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Név nélkül nem megy az okos hozzászólások írogatása? Feltűnési viszketegséged van?

Én ma már nem írok ide, mert van jobb dolgom is, de te csak nyugodtan éld itt az életed és írd le, mennyire jó vagy.

2017. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

3: Nem feltétlenül csak szexre gondoltam. Simán csak magára a szexre, akár párkapcsolaton belül is.


6: És aztán meg is erőszakolnád? Mondjuk ha húzta az agyad sokáig, persze megértem, hogy ideges vagy. Én is az lennék. De akkor úgy vagy vele, hogy ha már ennyi ideig húzta az agyad, akkor tartozik neked a szexszel és meg is fogod szerezni bármi áron, vagy csak simán kiakadsz?


8: Köszönöm, köszönöm! Igazad van :D


10: Igazad van. Sajnos sokan nem értékelik az őszinteséget :D

2017. nov. 26. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!