Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél mit ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél mit ajánlotok beöntés helyett?

Figyelt kérdés
Nem fogok beöntést csinálni, de van ami ugyanolyan hasznos, de nem beöntés?

2017. nov. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Te tényleg fogyi vagy ?

Miért nem csinálsz beöntést ?

2017. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Minek egyáltalán beöntés?

Nem egyszer volt már anális szexben részem. Reggel elvégeztem a nagy dolgomat, este fürdés után pedig megvolt az anális szex. Soha nem történt még kellemetlen helyzet.

2017. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

hashajtó,aztán ne egyél..

vagy esetleg ne szexelj análisan..

2017. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Tusfejet letekered, lavor a kádba, és langyos vízzel elkezded szépen beengedni a vizet, aztán kinyomod magadból, persze a lavor fölött, nem fáj, nem kellemetlen
2017. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem kötelező a beöntés.

Ha a partnered emiatt nem akarja, akkor keress olyan partnert, akinek ez nem probléma.

Mellesleg gumival semmi baj nem lehet.

32/F

2017. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem kellemetlen a beöntés!:D A pasim nézni is szereti, mondjuk ő alapjáraton nagyon perverz.. de ha neki jó, akkor én szívesen csinálom:)
2017. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koplalás 1-2 napig.
2017. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én pl szüretkor, ha telezabálom magam szőlővel, még mustot is iszok meg tejet, akor tuti úgy kifosom magam, hogy tök üres lesz minden
2017. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán van helyette semmi. Maximum kaksi után csináljátok de az általában ugye nem este van. Veszel a patikában egy körte fecskendőt és nem nagy dolog egyedül is megy és diszkrét megoldás. Akár a partnered is megcsinálja szívesen szerintem.
2017. nov. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!