Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húsz éves srác vagyok, és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves srác vagyok, és már nagyon szeretnék szexelni, úgy érzem készen vagyok rá. Hova tovább?

Figyelt kérdés
Eléggé önbizalomhiányos fiú voltam, meg vagyok is. Edzek, kezdek alakulni. Tinderre gondoltam, elsősorban olyan lányok érdekelnek, akik szintén szexre vágynak, vagy legalább is semmi komolyra. én nem szeretnék senkit részegen hazavinni, sőt tudom, hogy nem 1-2 perc egy ilyen “randi” összehozása. sok ilyen kérdés van itt, de szeretném tapasztaltabbak válaszait, tanácsait kérni. Nem igazán tudom manapság mit hogyan kell ilyen téren :)

2017. nov. 26. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu ?
2017. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem Neten próbálnál ismerkedni?

Nem kell feltétlen egy részeg buliba menni.

Máshol isvlehet ismerkedni

De ha Te csak a szexre mész akkor inkább menj prostihoz

2017. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összejött. Jó volt :)
2017. dec. 17. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula, így tovább! :-)
2018. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!