Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek erről? bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? bi srác vagyok és kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni, de szexelni szeretek pasikkal is.

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hasonló nekem is a helyzetem :)
2015. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen normális. Velem is így van. Hetero kapcsolatban élek és van egy alkalmi partnerem aki szintén bisex, és néha lepippantjuk egymást.
2015. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is ilyen. Sosem tudnék férfiba szerelmes lenni vagy kapcsolatot elképzelni eggyel, viszont szívesen dugok férfiakat vagy szopatom le őket.


Személy szerint viszont nem szexelek férfival akkor, amikor egy nővel vagyok kapcsolatban. Ha családom lesz akkor is fix hogy felhagyok ezzel a bi dologgal.

2015. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Egyébként pontos megnevezéssel te biszexuális heteroromantikus vagy. :)
2015. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, csak sajnos én még nem próbáltam fiúval. Nem találok a célra senkit, így ez még csak vágy.
2015. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura érzés. Én pánszex vagyok, kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni, de szexuálisan a férfiak is vonzanak. :o Meg sem tudom magyarázni, hogy lehet ez, hogy valamelyik nem fontosabb szerepet játszik, mint a másik, pedig az elején azt gondoltam, hogy majd mindenféle nemű emberhez ugyanúgy fogok vonzódni. És nem.

18/l

2015. jún. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mondjuk én pasik tekintetében elég válogatós vagyok, nem mintha olyan túlzott igényeim lennének, de nagyon kevés srácra tudok azonnal felizgulni. Míg a lányokkal azért könnyebben megy. :)
2015. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

A pán(síp)szexualitás és a többi manapság kitalált kamu szexualitás valójában a biszex különböző formái. Kinek jó az hogy nem biszexnek hanem valami új, kitaláltnak hívják magnkat az emberek? Melengeti az egójukat hogy új szexualitásuk van ami még nem volt?


"kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni, de szexuálisan a férfiak is vonzanak"


Igen, ez a biszexualitás egy formája. Nem kell erre újat kitalálni.

Kedvencem a pán(síp)szexualitás után a demi(zson)szexualitás.


Olvasásra ajánlott annak, aki a miértekről többet akar tudni:

[link]

2015. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!