Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen ízű a sperma?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen ízű a sperma? A barátom minden áron ráakar beszélni, hogy a számba engedi a spermát és nyeljem le. Mielőtt rászánom magam szeretnék véleményeket tapasztalatokat meghalgatni.

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Na most ezért a válaszomért kapok a nyelés fanoktól..

Csak azt csináld, ami neked is jólesik!Ha nem vonz, nem kell lenyelni.

A sperma sós, keserű, olykor édes, de finomnak sose tudnám nevezni.Az állaga mint a takonynak, nem tudtam lenyelni még egyszer sem, de nem is volt dolgom olyanokkal, akik kényszerítettek volna erre.Ez a réteg eddig szerencsére elkerült.

2017. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus ondó íze van

Nem lehet léírni milyen ízű függ attól hogy mit eszik mit iszik dohányzik e drogozik e stb

Te csak olyanba menj bele amit Te is akarsz.

Párod egyen sok ananászt meg igya a levét is akkor édesebb lesz. De meg marad az utóíz

Én mielőtt engedtem volna megkóstóltattam velük az ondójukat.

23N

2017. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

alap elv:

ha a másik olyan dologra akar rávenni a szexben amit te nem akarsz megcsinálni, akkor ő nem való neked.

2017. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mit kell ezen raszanni magad? Vagy akarod csinalni vagy nem.

Vagy megerti a pasid vagy nem. De ami tuti nem lesz jo: ha nem akarod akkor sz@r erzes lesz. Ha a pasidnak meg hianyzik, akkor neki lesz sz@r.

Igy lehet nem passzoltok ossze.

2017. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Finom.
2017. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én sem vagyok a híve annak, hogy olyat csinálj ami taszít, stb.

De azért ez még tényleg nem olyan dolog amit ne lehetne egyszer kipróbálni a partnered kedvéért, semmilyen negatív következménye nem lehet.

Aztán megtudod tetszik e vagy sem, mert elmondani nem lehet...

2017. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg ne tegyél olyat amit nem te akarsz, azért hogy megfelelj az ő elképzeléseinek!


21f

2017. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkié más ízű. De miért akarsz olyat tenni amit nem is akarsz igazán ? Mert ő azt akarja?? Beszéld meg vele hogy te ezt még nem csináltad és lehet nem is szeretnéd.
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Egyébként nem is értem miért kell ebből állandóan ügyet csinálni, hogy nyelni/nem nyelni..


Akit vonz vagy szereti az lényegi, akit nem, az pedig nem nyeli le. Azt meg hogy ki-e szeretné próbálni, neki kell éreznie.

2017. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért mindig meglepődök, mikor itt páran azt írják, hogy mennyire finom és imádja és mindig nyelné.


Én simán lenyelem, nagy bajom nincs vele. Egyrészt a páromnak is jó, hogy a végén nem kell kihúznia, másrészt nekem sokkal egyszerűbb egy nagyot nyelni, mint utána futkosni, köpködni, törölgetni.


De azért finomnak akkor sem mondanám. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani. Az állaga olyan, mint a tojásfehérje.Az íze kicsit édeskés, kicsit sós, de étkezéstől, dohányzástól függően lehet kicsit kesernyés is. És van egy ilyen furcsa "utóíze". Igazából nem is utóíz, hanem egy ilyen furcsa érzés, ami a számban marad utána. Mintha nagyon enyhén csípős lenne vagy nem is tudom. Olyan "innom kell rá valamit" érzés. :D

2017. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!