Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex? Tapasztalatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex? Tapasztalatokat írjatok!

Figyelt kérdés
Után mennyi idővel áll helyre a záróizom?Van hosszútávú káros hatása?

2017. nov. 27. 07:27
 1/7 anonim válasza:
46%
Ha ésszel csinálod, csak minimális a kockázat.
2017. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én egy 50 es nővel gyakoroltam rendszeresen,imádta,neki semmi gondja nem volt vele,persze nincs két egyforma ember.37F
2017. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kell a bemelegites, mert anelkul sirva fakadok. Ha nincs bemelegites, anal szex sincs. Bemelegites alatt ertem a csokot, simogatast, nehany perc sima szexet, analis izgatast ujjal.

Jobb szeretek en magam ,, beleulni’’ , minthogy a baratom tegye be, igy en diktalom az iramot. Ilyenkor is elegge faj, kell par perc , mire en is elvezem.

Elegge maceras (nalam) az eleje , de utana meg megeri ez a sok nyug.

2017. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem pár perc alatt helyreáll. Max 30. Semmi hosszútávú káros hatása nincs. Edződik a sok használattól, mivel izom.
2017. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
23L Pár perc után viasszaáll eredeti állapotba. Semmi hosszú távú káros hatása nincs. Kb 14 éves korom óta csinalom és mar egész nagy dolgok is voltak ott. Csak edződik.
2017. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az arra hajlamosaknál aranyeret okozhat


De végbélrepedés is elég gyakran előfordul


óvatosan, ésszel es fokozatosan kell csinálni


Amúgy par óráig lazább utána a zaroizom allitolag


Miert kérdezed?

2017. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs hosszútávú károsodás. Sex után 30 perc kb míg visszaáll az állapot. Ha évek óta szokta valaki játszani a popsisexet, akkor 2-3-4 óra is lehet. Hiszen ilyenkor már lazábbak a záróizmok.
2020. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!