Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy lakásos prostihoz, és azt mondja fél óra ennyi meg ennyi, azt úgy kell érteni, hogy amint belépek az ajtón már indul az óra, és mire lejár illik ki is lépni rajta?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Van olyan lány, akinél igen. Vagy még kevesebb. Ezt hívják TP-s lánynak (time pressure, óranézegetős). Vannak "ügyfélközpontúbbak" is, akik nem nézik az órát és az órás együttlét lehet 70-80 perc is. Ez hozzáállás, szimpátia és zsúfoltság kérdése is. (Nyilván Te sem szeretnél várni az ajtó előtt és szembe találkozni az előzővel, vagy távozáskor a következővel).


A normálisabb lányok azért nem szerveznek ennyire össze. Ők hagynak minimum fél órát két ügyfél között, hogy rendbe szedjék magukat és a lakást is.


Én sem szeretem, amikor az a mondat elhangzik, hogy "jó lenne sietni, mert... " és különféle okot mondanak. Mindegy is az ok. Aki normális, azt szeretné, hogy visszajárós vendégei legyenek, az nem csinál ilyet. Ha ez elhangzik, jó eséllyel ritkán megyek vissza, csak ha valami annyira jó volt a csajban. De általában ez a mondat rátesz néhány perc csúszást az orgazmusomra... :(

2017. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kérdés feltevése előtt fél órával hívtam fel egy csajt, akivel hetekkel ezelőtt már megállapodtam abban, hogy a fél óra az ágyra heveredéstől az ágyról felkelésig tartson, de előtte látni szeretném, ahogy lezuhanyzik, mert zavarna a tudat, hogy esetleg egy másik férfi volt előttem, aki után nem zuhizott le. Ebbe bele is egyezett, viszont a találka elmaradt. Most sikerült újra elérnem, és kérdés nélkül közölte, hogy az ajtón belépéssel kezdődik a fél óra... Azt feleltem, majd meggondolom, és ha oké nekem is akkor hívom. Érdemes elmennem ehhez a csajhoz ezekkel a feltételekkel? Vagy jobban járok, ha keresek egy olyat, aki az én elgondolásomnak megfelelően fogad? Találok egyáltalán olyat, vagy túl sokat várok tőlük? Nem vagyok még nagyon tapasztalt ebben a dologban, de elgondolásaim meg elvárásaim azért vannak. Abban sem vagyok biztos, hogy ha a zuhi benne van a fél órában, utána lesz elég időm kielégülni. Nem vagyok egy gyorstüzelő, a multkorihoz egy órára mentem, sokáig szexeltünk, de nem volt meg a finish.
2017. nov. 29. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

ismerősöm járt lányokhoz meg úgy általában hallottam már a dolgokat, de a fél óra az nem ajtó-ajtó fél óra.

de ahogy első írta, nagyon sok mindenen függ.

ha a csajnak te az egyik vagy a sok közül, akkor futószalag szerint kidob ha lejárt az időd, hogy jöhessen a következő.


volt gusztustalan ismerősöm aki járt és ő azt panaszkodta, hogy kifizette az 1 órát és mégis 20 perc után már kidobták, ami nem csoda, mert halál gusztustalan pasi volt. de tényleg. ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor elnézőbb veled.

2017. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Érdemes elmennem ehhez a csajhoz ezekkel a feltételekkel?"


Ezt mégis miért mi döntsük el helyetted???


Ha meg ennyire számít neked az a pár perc ide-oda, akkor ne légy spúr, és fizess be egy órára.

2017. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan ezt jelenti.


Illetve még ezen belül azt, hogyha megbeszélitek 19:00-ra, akkor érkezz pontosan! Legyél ott inkább 5 perccel korábban és várj lent, aztán csöngess be egy-két perccel előbb, hogy a lakásban legyél egészre. Onnantól fél óra, amikor a bejárati ajtóban elköszöntök egymástól.

2017. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

A félóra lakásajtón be-ki közt van. Biztos van olyan szolgáltató, akinél tudsz alkudozni, de ez nem elegáns. Ha otthon frissen fürödtél, akkor elég egy gyors vizelés utána, kéz és makkmosás.

A félóra másik kialakult "társadalmi normája" hogy abban egyszer mehetsz el, ebben sem szokás alkudozni. (1 órában is csak kétszer.) Ha gyorsan eldurrantál fizethetsz rá.

2017. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó rosszul írja.

Fél óra a komolyabbaknál a zuhanyzás utáni fél óra!

Én számtalan lánynál voltam már és akikkel tényleg elegedettek a vendégek azok igy csinalják.

A másik dologban, hogy ez = 1 db élvezéssel abban igaza van.

Bár ez sem törvényszerű, bár szinte mindíg ebben alkudunk meg, velem ha az történt hogy gyorsan elmentem, akkor mindig kivételeztek (szerintem kb. mindenkivel, ha nincs valami gáz a fazonnal)...


És azért olyan is akad aki már az 1 órában korlátlan lehetőséget ajánl.


Nekem amúgy multkor volt egy 18 éves csajnál, hogy 30 percre mentem eredetileg, aznapra nem voltás és én reggel 5re érkeztem...

Zuhi után 20 perc mulva már figyelmeztetett az órára, utána meghosszabítottam az időt 1.5 órára, mert nem szimpatizáltam vele, de ez még jobban beindított. :D

Mert amúgy rohadt dögös volt.

Viszont egy fokozattal durvábbra kapcsoltam cserébe. (Mivel már tudtam, hogy úgy sem megyek vissza)


Aztán az első menet után el ment 15 percre cigizni és ez is az én időmből ment.


Szóval 25 pénztől búcsuztam kb. 40 perc valós időért...

De ebben a műfajban az ember nem lehet fukar. Ez van.

2017. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ezek után én tuti nem mennék
2017. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5. és 6-os válaszolótól kérdezném, hogy ti mennyire vagytok gyakori vendégek a lányoknál?
2017. nov. 29. 17:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak évente pár alkalommal, de már vagy 20 éve...

#6

2017. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!