Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lakásos prostitól kérhetek SZEXMENTES, kicsit harcias bírkózást?

Figyelt kérdés

Persze csak biztonságosan, hogy senkinek ne essen baja... Igazából az lenne a legjobb, ha Ő erősebben csiálná és legyőzne (kicsit hagynám magam)

De szinte bármilyen kompromisszummal benne lennék.


És nem domina, hanem ezek az átlag szexpartner hirdetők érdekelnének.

Szerintetek ez mennyire nagy kérés, mennyi lehet az ára, ha egyáltalán benne lennének?



2017. nov. 29. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

:D

Ha van a háttérben biztiboy akkor fogad nem marad az akció után.. az fix! :D

2017. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja, de nyilván előre megbeszélnénk. Amúgy egyet már felhívtam es az nem vállalta, meg alig akarta elhinni hogy nem viccelel :D

De 850 csaj hírdet és ebből minimum 300 jól is néz ki. Szóval van még kiket hívogatnom, csak nem akarom hogy erről híresüljön el a számom.

2017. nov. 29. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, mit nem lehet ezen elhinni. A saját szakmájukhoz ennyire nem értenek, aztán elvárják, hogy ezt munkának nevezzük? Annyi fétis van, ami bizony a szexualitáshoz tartozik, nekik meg ugye a szexualitáshoz kéne érteniük, mert az a "szakmájuk".

Ne várj tőlük túl sokat...

2017. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hirdess te magad, felsorolva az igényeidet.
2017. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Most tőlünk kérdezed hogy mennyi lenne,meg benne lennének e? Hát azt honnan a francból tudjuk mi?

Vagy hirdesd magad és írd ki hogy kit és mit keresel vagy felhívod azt a 300 csajt aki tetszik,ennyi.

2017. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, igen, nekem ez szex, én erre indulok be, de maga az aktus nem szerepelne a programban"
2017. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a natgeon a tabu egyik része ezzel foglalkozik
2017. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez fura, én azt gondoltam hogy egy prostinak ha valakivel nem kell dugnia az felüdülés neki :D Ezek szerint tévedtem.


Persze lehet hogy ezzel csak elvennéd az energiáját és emiatt nem maradna neki a többi vendégre...

2017. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi engem is érdekelne, persze szigorúan a biztonság keretein belül, tehát egyfajta játékos birkózás formájában. Ezzel csak annyi a probléma, hogy az egész csak akkor jöhet létre, ha a két fél között megvan a bizalom, ami pedig ismeretlenek között érthető módon nagyon ritka.
2017. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!