Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stabil, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil, komoly kapcsolatban mi volt a leghosszabb szexmentes időszak? Mi volt az oka? Hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, amikor már baj van a kapcsolatban (és nem is arra, amikor már nagyon idősek), hanem amikor minden rendben van, de valami miatt hosszabb ideig nem volt szex. Miért, mennyi ideig volt ilyen? És hogyan bírtátok ezt ki?

2016. dec. 15. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 év, én viszonylag jól, barátom rosszabbul. Az oka összetett volt és nem is mindig ugyanaz.
2016. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2 ev. Sehogy se birtam. A parom nem igenyli a szexet.

34f

2016. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hónap. Nekem volt egy komolyabb gombás fertőzésem antibiotikum mellékhatása. Páromnak meg enyhe heregyulladása volt.. Amitől már az fájt neki hogy nemi izgalomba jött. Kapott rá antibiotikumot, gyulladás csökkentőt és minden rendbe jött. Engem is ki kezelt a nőgyógyászom. És 2 hónap után újra tudtunk szexelni. ;) 22 L
2016. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Két hónap. Rosszul bírtuk.
2016. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 hónap,tehességi komplikáció + a 6 hét. Én jol birtam,őtnemtudom,korházban voltam
2016. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 icu75 ***** válasza:
100%

1-1,5 hónap,a terhesség végefelé+a szülés utáni ajánlott 6hét.

Nehezen bírtuk,nem is volt teljesen szexmentes. Kézzel-szájjal mentek a dolgok :-)

2016. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Közel két hónap. Portugáliában voltam Erasmuson, amit pályázattal nyertem. Barátom addig itthon maradt. Rosszul viseltük, mert a kamerázás mégse olyan. Gyakran küldtünk egymásnak erotikus képeket, de az nem volt az igazi. Miután hazaértem, egymásnak estünk. Soha többé olyat még egyszer... :D

20L

2016. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap! Feleségem szült és nem akartam zaklatni :)

25/F

2016. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szülés utáni 6 hét. Én jól bírtam, páromat addig kézzel és szájjal kényeztettem.

Egyszer volt még egy két hetes időszak a sérvműtéte miatt.

2016. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szülés után három hónap. Elég nehezen bírtuk, de ülni sem tudtam rendesen nemhogy szexelni.
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!