Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek volt már szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már szexkapcsolatuk! Nálatok hogyan működött?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például arra, hogy milyen gyakran találkoztatok? Egymásnál alvás, vagy összebújás, cirógatás és egyéb gyengéd gesztusok mennyire voltak jelen? Illetve lefektettétek előre a szabályokat, vagy csak hagytátok, hogy menjen minden a maga útján? Meddig működött ez így, mi lett a vége?

A kérdés mindenféle ítélkezéstől mentes, úgyhogy kérlek ti se essetek egymásnak, köszönöm!


2017. nov. 30. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

hetente egy este biztosan, együttalvás. a csaj lakásán mindig. Ezen felül estenként egész napos kirándulás, együtt mentünk olyan helyre, ahova mind a kettőnket hívtak,

Igen, kedveskedés, bújás, cirógatás, beszélgetés volt.

Hagytuk, hogy menjen, de tisztáztuk, sosem lesz együttjárás.

Követeledző lett, s számonkért, majd amikor nem kapott kielégítő választ, kiszállt.


40/F vagyok

2017. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolat alapja a szabályok lefektetése és igazából ami mind a két félnek belefér.
2017. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mi egymáshoz jártunk kivéve ha volt valakije akkor csak nálam délelőttőnként vagy délutánként.Az elején megbeszéltük a dolgokat és kész több mint 6 évig tartott és csak azért lett vége mert ki ment külföldre dolgozni. Utálom a kötöttségeket így a mai napig inkább az ilyen kapcsolatokat preferálom.

27/N

2017. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi hagytuk hadfolyon, pár dolog volt amit előre megbeszéltünk, azóta belém szeretett, és kapcsolat lett belőle, de az is meg nem is. Ez lassan 5 éve van így. Mind a kettőnknek van öröme benne.

29F

2017. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Mindketten házasok voltunk.

Titkos, találkozás. Heti két alkalommal, és három négy órás együttlétek. Így együtt alvás sajna nem jöhetett szóba.


Találkozás, kis közös kajcsi. Beszélgetés, majd az egyikőnk felfeküdt egy masszázs ágyra és masszázs következett.

A masszázst hol én kezdtem, hol a barátnőm.

Az egyoldalúan induló kényeztetés előbb utóbb kétoldalúvá vált. Önkéntelen visszasimogatás vagy csók formájában........ majd ez a kényeztetés szép lassan átment erotikus izgatásba és szeretkezésbe.

A fantázián kiélésére az ágy, a föld és a masszázspad által nyújtott lehetőségek kimeríthetetlen variációs lehetőségeket biztosítottak.

Kb. egy évig tartott, mígnem a partnerem férje gyanút fogott, s így a lebukást megelőzendő elmaradtak a találkozások.

Azóta évente kb. egy- egy alkalommal tudjuk feleleveníteni ezeket a találkozásokat :)


De a vágy és a várakozás arra a bizonyos évi egy alkalomra igen édessé teszik a szeretkezéseinket.


Lajos

2017. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyen kapcsolatom volt de mindig belémszeretett a nő és mivel nem tudtam volna viszonozni ezeket az érzéseket valamint nem akartam érzelmileg egyiket sem kihasználni ezért mindig vége lett előbb utóbb.. 20F
2017. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez igazából csak a részéről szexkapcsolat, nekem több. Eleinte nem mondta, hogy nem akar kapcsolatot, majd miután részemről kialakult az érzelmi kötődés, benyögte, hogy legyen barátság extrákkal. Nekem sajnos túl késő volt már akkor, hogy kilépjek, mert beleszerettem, reménykedtem, hogy meggondolja magát. Nehéz elfogadni, sokat veszekszünk emiatt, de kilépni egyikünk se akar.

Ami a többi részét illeti, hetente egyszer találkozunk, ha nem jön közbe semmi. Ilyenkor minden olyan, mintha egy pár lennénk, összebújunk, együtt főzünk, beszélgetünk, stb. Lehet, nekem ezért sem sikerül felfognom / elfogadnom, hogy nem vagyunk az. Ahogy az első írta, bizony én is "következő" vagyok vele szemben, nem tűröm, hogy mással legyen.

25L

2018. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt már pár szexkapcsolatom.

Igazából azért alakítottam ki szexkapcsolatokat párkapcsolatok helyett, mert mint minden egészséges embernek, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető egyaránt szüksége van a szexualitásra az igényei és vágyai megélése céljából. Ám vagy olyan kor különbség volt köztünk, amiből tudtuk, hogy sosem lenne belőle párkapcsolat, vagy nagy volt a távolság... így megbeszéltük a barátság extrákkal kapcsolatot.

Mivel szerintem minden téren normális vagyok, és tapasztalatból, valamint visszajelzésekből is írhatom, hogy a szexualitásban is jól teljesítek, akikkel ugye eljutottam szexig, mindannyian elégedettek voltak velem, és jóból ugye sosem elég, ilyen ez az emberi kapzsiság. :D

De idővel vagy a megnőtt távolság, vagy közben lett számára komoly érdeklődő, vagy valami egyéb ok miatt abba maradt.

Mondjuk legutóbb én lettem szerelmes a partnerembe, ahogyan megismertem nagyon sok tulajdonságát, és nagyon belopta magát velük a szívembe... csak muszáj voltam 1000+ km-re egy hosszabb időre elutazni, így ő nem várt rám...

27 F

2018. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleinte jól működött, háromhetente találkoztunk egy péntek délutánra. Heti többször beszéltünk telefonon, volt h hazavitt...stb. teljesen rendben volt minden. Aztán egyszer közölte h kitette a menyasszonya szűrét, most már szabad a pálya, mikor költözöm hozzá? Köpni, nyelni nem tudtam. Erről soha nem volt szó köztünk, nem is gondoltam soha arra, hogy én vele legyek, vele éljek. Így hát vége lett.
2018. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!