Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolatban vagyok, egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban vagyok, egyik este arra keltem hogy a párom veri. Ez normális?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 2 hónapja együtt.... Kb amikor 1 hónapja voltunk együtt egy nagyon durva este után, (ő egyszer ment el... Én 2xer) elaludtam a mellkasán.... Majd 2 óra múlva arra ébredtem hogy ütemesen ugrál az ágy.... Felébredtem hogy veri. Persze meglepődtem de úgy tettem mint aki csak forgolodik vagy álmában beszél... Mire csititott és mondta hogy aludjak tovább nyugodtan...

De ezek után abba hagyta... Ez normális? Miért csinálja? Miért nemebresztett fel? :/ Új kapcsolat... Az elején vagyunk... Nem tudom ez mit jelenthet... :/

Pasik csináltatok ilyet már?

20/ L



2017. dec. 1. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos volt, ennyi, nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani ennek. Én is vertem már ki jópárszor még anno az exbarátnőm mellett.
2017. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Maszturbálni, miközben mellettem fekszik egy nő? Nem, nem normális.
2017. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ezt ense igazan ertem :D... mi jarhatott a fejebe... "dughatok egy jot ha felebresztem... ah hagyjuk inkabb kiverem" xd
2017. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy előtte még dugtunk.. nem is akármilyet.. kínos fáradtunk... Filmet kezdtünk nézni... Én elaludtam... Erre felkelek 1.-2 óra múlva...:D
2017. dec. 1. 00:09
 5/18 A kérdező kommentje:
* ki is fáradtunk
2017. dec. 1. 00:10
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
En azt ertem... de altalaba ha ramjon igy hajnalba is es a partnerem mar alszik elkezdem csokolgatni simogatni es eddig 100% ba bevalt keraltunk meg 1x :D.. sose jutott volna eszembe kiverni akarmilyen knos lettem...😂
2017. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Vagy a szexet csak akkor kívánja, ha épp a zuhany alól jössz. Egyébként meg segíthettél volna neki.
2017. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk legalább kimentem volna fürdőbe, ha úgy van. :D Volt már olyan, hogy valamiért nem sikerült elmennem. Ráhagytam mert fáradt is voltam, de aztán mégsem tudtam elaludni és ezért csináltam.
2017. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Balfék a pasid. Én úgy kikormolom a nőket általában, hogy repedezik a mennyezet.
2017. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Jaja 9-es, úgy :) :)
2017. dec. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!