Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha én akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra244 kérdése:

Normális az, ha én akarok szexelni pl délután rám, jön de csak este van lehetőség rá, addig el megy a kedvem, mert tudom, hogy valószínűleg el utasít a pasim?

Figyelt kérdés

Délután közlöm pár dologgal tettekkel vagy szavakkal, hogy szeretnék, aztán este mindig kitalál valamit.. de ha ő akar akkor legyen.. nagyon nem esik jól a visszautasítás, utánna mindig feszült vagyok.. hogy adjam a tudtára, ha elég értetlen és nem szex centrikus, hogy ne kelljen már mindig csak akkor amikor ő akar?? Ha vissza utasítom talán rá.jön majd én mit érzek..

Mindig jön a duma, hogy fáradt, meg most ne.. ez nekem a halálom.. mit találjak ki? Már tanácstalan vagyok..



2016. dec. 3. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexben ahogy így olvaslak. Annyira nem illeték össze. Másban? Közös programokban, érdeklődésnek? Mi ami még összetart titeket?
2016. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyébként ugyanaz a pasi aki februárban volt? s már akkor is lehett tudni, higy nem azonos az izlésetek..
2016. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen a téren nem illetek össze! És másban?

Muszáj vele lenned? Nincs más pasi a közeledben?

2016. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy fiókbarátot! Akkor használod, amikor akarod, nem utasít vissza, nem csalod meg vele a pasid! PS.: Ügyelj rá, hogy az elemek töltöttek legyenek :)
2016. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem járunk sehova, itthon is.mindenki csinálja a dolgát aztán amit akar, én netezek ö.tv.. halott ügy!! Elemek? Nincs vibrátor ha arra gondoltál :D inkább szerzek valakit :P
2016. dec. 3. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szólj és érted ugrom valamelyik délután-este pihizhetsz nyugodtan.
2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!