Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg el tud a nő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el tud a nő egy másfél órás aktus alatt akár harmincvalahányszor is?

Figyelt kérdés
Ez csak kamu nem? Egy barátom szájal ezzel, hogy az ő nője akár 35 alkalommal is el tud élvezni, de szerintem vagy a pasi hazudik, vagy a csaj játssza meg magát és a pasi meg nem ért a nőkhöz.
2017. dec. 2. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak kamu.
2017. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kamu.

Viszont LifeNetwork-ön volt valami műsor

Furcsa betegségek vagy nem tudom mi volt a címe. De volt egy Nő akinek az akut után folyamatos újabb és újabb orgazmusai voltak már-már görcsben volt az egész teste a fájdalomtól és valami intravénás injekcióval tudták leállítani de előtte el altatták. Mert a görcs miatt amit az orgazmusok okoztak nem tudták beadni máskèpp. Arra már nem emlékszem hogy mi okozhatta .

2017. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem egyszer egy csaj azzal állított le, hogy 24-ig számolta, hagyjam abba, mert már fáj a nunija. Egyszerűen nem tudtam elmenni, valószínűleg neki jó volt a "szög", nekem nem...
2017. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton mi ez a számolási mánia? Vagy élvezek vagy számolok sztem.
2017. dec. 2. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki tud szàmolni szex közben hogy hànyszor megy el az nem is élvezi és valószínűleg nincs is orgazmusa.

Én ha csúcsra érek önkivületi állapotba kerülök azt se tudom hol vagyok. És valahogy eszembe nem jutna hogy számoljak "1,2..stb"

2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2017. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha számolta is, tuti eltévesztette a szamolást.
2017. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát eddigi pályafutásom alatt csak tv-ben láttam egy ilyen betegséget akit a kórházban kellett kezelni mert folyamatos orgazmusa volt ami egyébként végkimerüléshez vezetett.... 49F
2017. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen nincs, se másfél órás reszelés. Az fájna a nőnek is, nem bírja addig.
2017. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Többször is volt a páromnak.

Mivel spriccel is , meg közben nagyon intenzív a hüvelyösszerándulása, én könnyen tudtam számolni. Elején a kisebb nagyobb spriccel alapján, utána meg a teste visszajelzéséből 😀

2017. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!