Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legemlékezetesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legemlékezetesebb szexuális élmenyed és miért?

Figyelt kérdés
Lehet jó vagy rossz értelemben is.
2017. dec. 2. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Amikor párom az ajtófélfára tett egy műkukit, ő elém állt, és rám parancsolta hogy dugjak/szopjak közbe :D

nem tudom miért ez..de valamiért ez nagyon megmaradt bennem :D

2017. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

1. Minden szeretkezés emlékezetes, amit szerelmesen éltünk át a párommal.


2. Az egyik gangbang, ahol 6 pasi 1 nő volt.


32/F

2017. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Amikor életem legelső szerelmével, akit 16 évesen ismertem meg, közel 20 év után találkoztunk Mallorca szigetén, és egy alkoholmámoros, táncolós, holdfényes éjszakán szeretkeztünk a tengerparton.
2017. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó ez szép. Hasonló volt nekem is a Balatonon
2017. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Rövid időn belül két nővel lenni. Amikor az egyikkel szexeltem és vége lett a menetnek egy zuhany után mentem át a másik szobába a másik lányhoz.

Eredetileg nem így terveztem de megtetszett a hirdető kolleginája is. Egyszerre két nővel sok lenne igy beosztottam két részletre :)


Negatív élményem meg amikor egy nő dögös 40-esnek hirdette magát egészen jó képekkel, helyette egy majd 60 éves fogadott aki állítólag ugyanaz aki a képein. Hülye voltam hogy akkor nem hagytam ott de mivel ki voltam éhezve megdugtam így is

2017. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Amikor telen, szakado esoben egy ejszaka szabadteren szexeltunk. Akkor jottem ra, hogy a szerelem tenyleg fut. :)
2017. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor 1 fiatal lányt a háta mögött térdelve 2 újjal ujjaztam a konyhában, miközben ő az asztalra támaszkodva pucsított. Az apja meg belépett a konyhába,na ez megragadt.Soha nem égtem úgy mint akkor,persze a lánynak meg bokáig lehúzva minden ruhanemű.
2017. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fesztiválon találkoztam egy régi ismerősömmel, aznap este olyat szexeltünk a sátorban, hogy még a szomszédaink is élvezték :D 21/L
2017. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Volt pár, amit szívesen átélnék. :)
2017. dec. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!