Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mi volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt az eddigi legkülönösebb vagy legemlékezetesebb szexuális élményetek egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Valami bevállalós helyszín? Vagy korábban nem használt segédeszköz? Kíváncsi vagyok hogy kinek mi volt eddig a "csajos leg". :)

21/B/L



2015. dec. 21. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én és a barátnőm inkább a segédeszközöket szeretjük, így abból akad egy (jó)pár. Csináltunk olyat, hogy távirányítós tojásvibrit dugtunk fel egymásnak, és úgy mentünk el sétálni (persze jól kicsíptük magunkat, hogy sok szem ránk szegeződjön), vagy a popsinkba dugtuk és a kerti gumimedencénkben játszottunk vele, miközben csókolóztunk. Vagy például két duplavégű dildóval (egyik punciba, másik popsiba) ollóztunk, és hogy összeérjenek a csiklóink, elég mélyre kellett hatolni velük. Szeretjük az olajos játékokat is. Amivel mostanában próbálkozunk az az, hogy pont abban a pillanatban fényképezzük le magunkat, amikor mindketten élvezünk, csak ez eddig még nem jött össze sajnos.
2015. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnőmmel a Balatonban szeretkeztünk :) Este volt, mellettünk a stégán még javában áll a buli. Sötét volt, és a víz már nem volt olyan kellemes, így a párommal nem mentünk be teljesen, csak úgy combközépig, ha jól emlékszem... Néztük a csillagokat, a fényeket, hallgattuk a zenét mellettünk. Magunkra terítettem a plédünket, és kielégítettem a drágámat. x)


20L

2015. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Végighallgatni telefonon, hogy a másik lányt hogyan kényezteti orálisan a barátja? Azért az már elég "különös", nem?

25N

2015. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
én ilyenekről max facebookon beszélek egy másik lánynak.. 18/L
2015. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
A balaton közepén egy vizibiciklin oràlisan kielégitettük egymást.
2015. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!