Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készüljek fel, mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel, mire figyeljek, hogy a lánynak is élvezetes legyen az anális szex?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ugy hogy ne csinald
2017. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fontos hogy ellazuljon, megfelelően tágítsd és figyelmes legyél, tovább ne úgy bánj vele anális szexnél mint a puncija lenne
2017. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt mondja fáj, azonnal hagyd abba és szentelj még időt az izgatására. Hidd el, ha fájdalmat okozol neki de nem hagyod abba amit csinálsz, vagy csak puffogva, idegesen hagyod abba, akkor egy örök életre rossz emléke lesz a lánynak.
2017. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom ha feltetted itt ezt a kérdést akkor vagy olyan figyelmes hogy a csajnak jo lesz.
2017. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Gyakorolj egy macskán.
2017. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tágítsd ujjal, és sok sok síkosító!

És mint előttem írták, ha fáj neki, akkor hagyd abba! Vagy csak lassíts, pláne az elején.

Én is pár hete próbáltam ki életemben először, de nekem fantasztikus emlék marad.

2017. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!