Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek a popsiszex 1-5ig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a popsiszex 1-5ig, mennyire élvezetes, mennyire kívánjátok? és mit jelent számotokra (pozitív/negatív oldalak)?

Figyelt kérdés

példaként kezdem én:

Élvezet: 4, szuper szűk, de azért jobban kell fékeznem magam, hogy ne okozzak fájdalmat.

Kívánom: 3, ha a párom huncut mód viselkedik, és extra mód felizgat akkor általában szeretném oda is betenni.

Nekem a páromtól a maximális bizalmat jelenti.



2017. jún. 8. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem, a párom is, nekünk a normál szex része, ugyan úgy, ahogy az orális szex is.
2017. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Elevezet:5

Kivanom:5


Ezen asszem nincs mit reszletezni.

2017. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
0 és 0
2017. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

élvezet: 4, tényleg nagyon szűk, de nagyon kell figyelnie rám, hogy ne okozzon fájdalmat ott nem vadulhat mint punciban

kívánom: 4, párom jól előkészít, szex közben is foglalkozik a popsilyukammal amikor anál van így megfelelően felizgulok akkor szoktam mondani neki hogy átmehet

2017. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem Vagyok meleg , hogy egy segglyuk izgasson!
2017. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi homárt, öcsééém... :-)


Én már jártam úgy, hogy a nő mondta, hogy oda is akarná, amúgy nem is gondoltam rá. Ebből az következik, hogy a nők sokkal-sokkal perverzebbek!


Meg mivel a test mérgező salakja, aliasz fekália is onnan távozik, így ha az egyszemű kobra megszívja magát, szép kis nemi betegségetek is lehet, de hajrá.

2017. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha izgat és néha kívánom, de nem meghatározó.

34F

2017. jún. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Nemsok különbséget érzek a farkammal. Nekem szűk szokott lenni a legtöbb punci is, nemcsak a popsi, szóval inkább csak a tudat és a látvány, ami izgat. Na meg, ha a nyelvemmel, ujjaimmal is kalandozhatok arrafele. De azért a punci a fő élvezeti forrás. Ez csak egy külön izgalmas dolog. Néha igénylem.
2017. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

5 nagyon kívánom

5 mert fantasztikus érzés benne lenni

2017. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!