Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van úgy vele a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy vele a barátom, hogy nem gond, ha neki nijcs orgazmusa, mert előfordul, hogy nekem sincs?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban van, hogy eléri, hogy én elmenjek legalább egyszer (de inkább többször), ad egy puszit, jó éjt kíván és lefekszik. Megkérdeztem, hogy miért? azt mondta, hogy van hogy én sem megyek el...

Miért csinálja ezt? un engem? Vagy azt várja, hogy akarjak én is adni neki?

általában persze nincs alvás, hiszen úgy a jó, ha neki is és nekem is kielégítő volt a szex.


2017. dec. 4. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség szerintem... alap, hogy a nőnek is legyen orgazmusa és addig nem hagyja abba egy normális férfi, de hogy utána én ne menjek el, ez elképzelhetetlen számomra. Lehet sokat masztizik és csak azt nézi neked jó legyen utána , pedig nem baj, ha neki nem lesz, mert meg volt masztival már aznap lehet kétszer. Sok férfi csinálja ezt figyelj oda.
2017. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha közeledek, akkor nem utasít el...olyan ez, mint amikor "Éhes vagy?" "Nem!" nekiállsz enni és megkérdezed, hogy "Naaa, kérsz??" és befalja a kajád. :D kb xD jobb hasonlatot nem tudok... de a lényeg, hogy lefekszik, hogy most már aludhatunk...aztán ha odabújok meg simogatom, akkor ugye szex lesz belőle és alig kell idő és elmegy ő is (5-10 perc max)
2017. dec. 4. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lehet azzal trükközik, mert túl gyorsan elmegy és ezért téged kielégít előtte és ha nem nyomulnál utána, akkor neki úgy is jó lenne, de így, hogy bújsz, azért megszexel, akkor már és gyorsan ellöhet, mert te már úgy is kielégültél. Lehet ez az oka . Kérdezz rá, ezért csinálja?
2017. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig van ez, ezért gondoltam, hogy un néha.

Kérdeztem, de mindig azt mondja, hogy nem baj, mert én se mindig megyek el, ne zavarjon engem.

2017. dec. 4. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek játékok, talán ez is egyfajta szerepjáték neki. Ha nem fárasztó, add meg neki ezt az örömet (is). Talán tetszik neki, hogy egy picit kéreti magát, hogy te közelíteni, valami ilyesmi. Nem biztos, hogy érdemes a végére járni, faggatni, lehet, hogy azért hárít, mert nem szeretne beszélni róla. Ne rontsd el a játékát, végy benne részt. ;)
2017. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdezgettem tovább. Többnyire őnkezdeményez úgy igazán, szóval lehet benne valami. Olyankor ő van becserkészve. :D ez jobban hangzik, minthogy un.
2017. dec. 4. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:

"lehet, hogy azért hárít, mert nem szeretne beszélni róla"

Nehogy már ne beszéljünk a problémáinkról egy kapcsolatban... Igenis mondja el, ha velem kapcsolatos baja van.

Semmi baj nincs azzal, ha játékként éli meg, és szereti, ha becserkészik, de akkor ezt mondja meg ő, ne te tippelgess.

A másik: dugni jó, nekem abszolút nem lenne elég, ha csak elvisz kézzel, és jó éjt kíván. A szex az szex, és nőként szükségem van rá, ezt el is mondanám neki. Ha azt feleli, hogy csak játék, amit ilyenkor csinál, akkor teljesen megnyugszom, de ha más problémája van, akkor beszéljük meg, mert ez így nem faja.

Nem próbáltad még megnézni, hogy reagál, ha ráhagyod a dolgot? Mert ha belenyugszik, akkor nagyon nem játékról lehet szó.

2017. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor simogat ő engem, incselkedik, fogdos, markol.


És nem csak kézzel, hanem igaziból minden van. Orális szex, ujjazás, behatolás. Csak olyan fura nekem, hogy lefekszik, mondván "jó éjszakát!"... Egyszer én is csináltam ilyent, hogy simogattam meg minden, aztán azt mondtam jóéjt, mint aki aludni készül...Akkor felhördült, hogy persze, ilyenkor jóéjt! :D

2017. dec. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!