Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ez rosszul esne nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez rosszul esne nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és a péniszét is. Klassz a szex vele. Viszont van egy olyan vágyam, hogy ki szeretném próbálni egy hatalmas mérettel is a szexet. Nem vágyom más pasira, szóval csak vennék egy pénisz vastagítót a neten. Már ki is néztem, de eszembe jutott, hogy ez talán bántó egy férfinak és annyira azért nem fontos ez, hogy megbántsam miatta a barátomat. Mit javasoltok?


25l


2017. dec. 4. 16:36
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ennyi erővel miért nem veszel egy nagy műfaszt és próbálod ki suttyomban?
2017. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát... a szexet próbálnám ki, nem a masztizást..
2017. dec. 4. 16:40
 3/12 Ramone ***** válasza:
100%
Valóban cèlravezetőbb lenne ha vennél egy nagy dildót és azzal probálnád ki mert az ő oldaláról sértő lenne... Te sem örülnél neki ha azzal jönne haza hogy tömd ki a melltartókat zoknival mert a tiédnèl nagyobb mellekkel is ki akarja magát próbálni
2017. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ,mióta vagytok együtt,mennyire őszinte kapcsolat,stb...

Nekem kicsit rosszul esne,de megérteném,hogy kiváncsi vagy,és bele is mennék,csak lenne bennem egy kis félsz,hogy akkor ezentúl csak így fogjuk,illetve,ha nélküle csinálnánk,akkor vajon élvezed-e,sőt eddig élvezted,szóval egy csomó kérdés felmerül.

2017. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. dec. 4. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul esne, nem ér annyit az egész

Vegyél egy műt, akár használhatjátok szex után, vagy előtt.

2017. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna , ha a feleségem ezzel rukkolna elő . Szülés után egyébként is "kényelmes" lett a puncija . Megbeszéltem vele , hogy nincs kifogásom az ellen , ha szeretne egy nagyobb-vastagabbat megpróbálni . Sokkal inkább a számára elért öröm a fontosabb , mint a tulajdon jogom .
2017. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni. Ha tudnám,h nem velem van baja, hanem egyszerűen van egy ilyen "fétise", akkor nem zavarna vele. A vastagítót nem tudom, használnám-e. Attól is függ, milyen módon vastagít (kenni kell rá, pirulát beszedni, egyéb). Elsőre nem akartam elhinni, hogy létezik vastagító, biztos nem egy kamut találtál, és csak a pénzt akarják kicsalni vele az ember zsebéből?
2017. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egy segédeszköz. Van hosszabbító meg vastagító. Péniszköpeny vagy ilyesmi néven fut. Fel kell húzni mint egy gumit. Nem szefetnek be semmit a kedvesemmel :)
2017. dec. 4. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretném nagyobbal kipróbálni. A barátom is tudja. De senki mással nem próbálnám ki. Ez a segédeszköz milyen lehet?
2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!