Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / férfiak! Mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Mennyire kell rosszul kinéznie egy nőnek, hogy azt mondjátok, hogy nem te vagy a szexideálom, nem vagy kívánatos, stb?

Figyelt kérdés
Engem egy pasi ilyesmivel utasított el, pedig ezelőtt sokan lefeküdtek volna velem. Ja, és nem meleg. Mi az az etalon, ami már a testi kapcsolatba nem fér bele? Egyáltalán illik ilyet mondani egy nőnek, még ha igaz is lenne?

2015. nov. 15. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond valamit az ízlés fogalma? :)
2015. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz rosszul kinézni. Egyszerűen nem az esetem és kész. Ezt nem kell túlmagyarázni.
2015. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Mi az, hogy illik-e ilyet mondani? Azt hiszed csak te utasíthatsz el másokat, míg téged nem lehet? Óriásit tévedsz.

Ha valaki nem jön be nem fogom jófejségből megdugni.

2015. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit. Szóval, ti sem tudnátok bárkit megd*gni, hiába a kerek popsi, aranyos/mások által szépnek mondott pofi, arányos test?
2015. nov. 15. 16:10
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Elég rosszul kell kinéznie ahhoz. A korosztályomból 10-ből 1-2 csajt nem dugnék meg.
2015. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

[link]


Aki ezen a skálán 6-os vagy az feletti, azt megdugnám. Az 5-ösök közül párat. 5 alatt senkit sem.

2015. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ez tényleg így van. Ízlés dolga. Ha nekem nem jön be egy nő, azzal nem fekszek le, nem fogok vele testi kapcsolatot létesíteni.

Mennyire kell rosszul kinéznie?

-Ha nagyon vékony, piszkafa. Akinek a lába szúrja a seggét. :D

-Ha nagyon kövér. Szeretem a teltkarcsú, molett nőket, itt majd mindenkinél más a határ. Széles csípő, kerek popsi preferál.

-Ha valami elképesztően ronda vagy idétlen arca van.


Hogy illik-e ilyet mondani egy nőnek?

Meg kell tudni fogalmazni hogy ne legyen sértő, de tudatni kell vele hogy valahogy, hogy bizony nem az esetünk. Ez a nehezebb része a dolognak. Az se jó ha hazudozunk neki valamit, hogy hagyjon békén.

2015. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Képet raknál fel Kedves kérdező?

Jöhet privátban is.

2015. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, igazán hasznos volt. Szerencsére a 6-os sor felett helyezkedem el, bár ezeknek a lányoknak sem látszódik a teste, illetve lehet jó alakú a felső sorok tagja is :). Kedves 40%-os! Igenis szükséges a kegyes hazugság, mint ahogy a buszra is előbb engeded fel a hölgyeket (remélhetőleg), s én is az idősebb hölgyeknek átadom a helyet / előre engedem, ha szimpatikus, ha nem. Jó, tényleg nem kell hitegetni, de azt is hozzá lehetett volna tenni, hogy azért másnak az esete lehetsz.
2015. nov. 15. 16:35
 10/18 anonim ***** válasza:

ez kicsit túl komplex és megfoghatatlan kérdés, mert leírhatjuk a véleményünket, de attól még nem tudod meg, hogy abban az adott esetben mi volt a baj! szerintem a férfiakra alapvetően igaz, hogy egy átlagosan kinéző nővel lefeküdnének, ha nem kell érte sokat tenni, illetve ha nem olyan férfiakról beszélünk akik minden ujjukra kapnak 5 csinos nőt. kapcsolat esetében nyilván más a helyzet, ott már csinosabbnak kell lennie egy nőnek. és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mi férfiak sem vagyunk egyformák, eltérő az ízlésünk! nekem pl. semmi gondom a szilikon mellel viszont sokaknak visszataszító.

itt van pl. ez a csaj, szerintem nagyon szép, viszont tutira lesznek egy páran akiknek nem fog tetszeni, eltérő ízlésűek vagyunk! ennyi.

[link]

2015. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!