Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok azt mennyire tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok azt mennyire tartjátok gáznak ha a párotok nem iszonyodik a menszeszetektől pisitektől?

Figyelt kérdés
Netalán tán még izgatja is?
2017. dec. 5. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. (Van párom, nem kérek privátot)
2017. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem iszonyodik tőle az oké, de ha izgatná, betegesnek tartanám és valószínűleg nem működne köztünk a dolog mert biztos más undormányos perverziója is van.
2017. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet h a paromnak amikor megvan sokkal jobban kivanja a szexet es ez miatt en is jobban kivanom :) ennyi a magyarazat.. nem arra gerjedek h verzik hanem arra h o gerjed ram olyankor😂 szoval mensi alatt is 100% a ...😀
2017. dec. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz ha nem iszonyodik vki a menszesztől, a pisi meg azoknak pl izgató lehet akik imádják a női ejakulációt hisz ugyanúgy néz ki. Ha nem akarja hogy lepisiljem vagy nem akar kinyalni mikor megvan abszolút nem zavarna. 21/L
2017. dec. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Mind a kettő normális testi funkció, miért kéne iszonyodnia tőle? Ha gerjed rá, talán még az is elmegy, de az már baj, ha kizárólag ez izgatja. Olyan férfivel nem szívesen kezdenék.
2017. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy nem undorodik. O is pisil, ugyan azt látja, hallja. A mensis sexet meg van aki bevállalja, van aki nem. En is csináltam már olyankor, mert tényleg tény, hogy olyankor a nok jobban kivánják, ezt csak igazolni tudom. Bár nem a leghigénikusabb és tisztább dolog, de a vége felé gyengébb vérzéssel nagy izgalom hatására néha bevállalja az ember. Inkább ugy mondanám, hogy jobban kivánjuk a nonket, mint amennyire undorodunk a vértol (már aki bevállalja).

27F

2017. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Az, hogy valaki nem undorodik ezektől, szerintem alap dolog. Akik ettől undorodnak, azok hisztis p-csácskák.
2017. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!