Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még orgazmusom. Akkor sem, ha magamnak csináltam, és akkor sem, ha a barátom csinálta. (Még szűz vagyok, de petting már volt.) Mi lehet a gond? Velem van a baj? És mit kéne tennem, hogy el tudjak élvezni?

21/L



2017. dec. 5. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk nem szűznek lenni.....
2017. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Veled van a "gond" - többet kéne masztiznod. Úgy a barátodnak is tudsz majd segíteni, hogy mit és hogyan szeretsz.
2017. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha magamnak csinálom, nem élvezem.
2017. dec. 5. 14:39
 4/14 Ramone ***** válasza:
56%

Ne egy bevett séma szerint kell masztizni

Azért van a kezed hogy kitapasztald hogy mi esik igazán jól neked. Ismerd meg a tested próbálkozz kisèrletezz és ne úgy csináld ahogy gyerek mások mondják mert ahány nő annyira recept

2017. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert rosszul csinálod,vagy még nem állsz rá készen,nem is kívánod.
2017. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De kívánom, de ha magamnak csinálom, akkor nem annyira. Ha a barátommal pettingelünk, akkor sokkal jobban kívánom és élvezem, de sose annyira, hogy elélvezzek.
2017. dec. 5. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem minden nő képes az orgazmusra, kérdező. Ezt el kell fogadni.
2017. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatom, hogy nem vagyok képes rá, vagy csak eddig nem sikerült?
2017. dec. 5. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is képes vagy rá, csak rosszul csinálod, plusz vedd figyelembe, hogy a legnagyobb és leghatásosabb erogén zónád az agyad. Ha fejben nem vagy ott, akkor a fejedre is állhatsz, nem fog sikerülni.


Éheztesd ki magad, húzd fel magad, izgasd fel magad, de annyira, hogy legszívesebben az utcáról bárkit összeszednél csak hogy hozzád simuljon, ha már annyira fel vagy pörögve, annyira ki vagy éhezve, hogy a falat kaparod, akkor sikerülni fog.

2017. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet még nem találkoztÁl a megfelelö pasival
2017. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!