Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nem csináltatok még ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem csináltatok még ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat a gondolat, hogy mi lenne, ha lebuktatnám saját magam maszturbálás közben. Érdekelne, hogy mi lenne a reakciója, annak aki látta. Szerintetek?

2017. dec. 7. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem derül ki fiú vagy lány vagy... mivel én férfi így, ha te is akkor tuti megkiabálnálak, hogy te nyomorék fejezd be már mielőtt más is meglát. Ha nő, akkor érdeklődve megközelíteném és segítenék, ha igényelné :D
2017. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19/F 😅
2017. dec. 7. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Akkor nálam az első variáció, amit írtam :D de nőknek lehet tetszene ki tudja :)
2017. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen gondolatom. Ezt még nem valósítottam meg, de olyan már volt, hogy úgy intéztem, hogy “véletlenül” meglássanak átöltözés, zuhanyzás közben. De nem mindenkinek mutogatók magam csak olyannak aki bejön. Izgató a dolog 😜 Pasi vagyok
2017. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát direkt még nem buktattam le magam de már nyitottak rám sajna, nagyon gáz volt. L
2017. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én gyakran öltözöm úgy, hogy parkban bugyit villanthassak, ha van érdeklődő aki tartósan figyel, akkor bemegyek a bokrok közé és ott masztizok úgy, hogy a másik láthassa, de az egész azért véletlennek tűnjön.

18l

2017. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, ja persze ezt meg el is hiszem
2017. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
6-os, pörszeee :D
2017. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Storyboard: haverom húga, rámnyit, majd esküvő és már a második gyerek jön! Szóval elbukni veszélyes!
2017. dec. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elég ciki amikor épp szopod magad és faterod meg rádnyit szval ne akard
2017. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!