Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti mit szóltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit szóltok ehhez? Csináltatok ilyet? Miért jó?

Figyelt kérdés
Ma nagyon izgató látványban volt részem a metrón. Egy 20 év körüli jó alakú lány állt előttem a mozgólépcsőn s nem volt rajta bugyi. Néztem a szűk szoknyáját a fenekén s nem láttam tangavonalat sem. Pont előttem állt s épp arra néztem na. :)
2017. máj. 25. 15:42
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:
94%
Azisehet hogy mamabugyi volt rajta mert tudta hogy lesz a metrón egy lökött aki ezt fogja vizslatni és nem akarta ezt az örömöt megadni neked
2017. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vizsgáltam. Előttem állt. Bambultam s épp szemmagasságban volt a feneke. Csak feltűnt, h valami hiányzik.
2017. máj. 25. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár tanga olyan, hogy nem fogod látni, ha viselik, viszont mégis ott van.
2017. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Megszállt a filozófus: az olyan tanga, ami nem látszik, az nem ugyanaz, mintha nem lenne rajtad semmi? Mi a különbség?
2017. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt rajta. A kérdés arra vonatkozott, hogy más lány is van-e úgy vele, hogy nem vesz fel bugyit, s ha igen, miért?
2017. máj. 25. 15:59
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
4: Te vagy a nap Kiralya! :-) :-)
2017. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan vékony spagetti pántos ami nem látszik át. Én leggingszhez vagy feszülős szoknyához veszek fel ilyet és tényleg azt a hatást kelti mintha nem lenne rajtam semmi. Egyébként a hüvelynek van egy természetes öntisztuló váladékozása ami bugyi nélkül kellemetlen tud lenni. Bár aki éppen hüvelyszárazsággal küzd annak nincs ilyen gondja csak az állando viszketés a szárasság miatti irritáció stb..
2017. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tangában, de franciabugyiban is létezik olyan, aminek nem látod a vonalát a ruha alatt. De ettől független, lehet, hogy tényleg nem volt a csajon bugyi.
2017. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Tuti, hogy volt rajta bugyi. Vékony volt az anyaga és azért nem láttad a körvonalát.
2017. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Na, csak hogy válaszoljon valaki a kérdés másik felére is! :D


Én egyszer lementem úgy a közeli DM - be, hogy nem volt rajtam bugyi. Nem az izgalom miatt, hanem mert nem volt már tiszta ( azóta betáraztam belőlük, de akkoriban elég szűk volt a készlet ) Hát... Nem volt jó! :D Nem azért, mert dörzsölt volna, vagy ilyesmi, hanem mert a nadrágom le -, a pólóm pedig felfelé csúszott :D Nem volt jó! :D



De egyszer csináltam azt, hogy nem vettem fel se pólót, se melltartót, csak a téli szövetkabátom volt rajtam, így tettem egy sétát a városban. Ez egész izgalmas volt, egy kicsit vicces is, főleg bemenni így egy boltba, vagy akárcsak ránézni egy emberre. Izgalmas volt, majd télikabátos időben újra kipróbálom :D

2017. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!