Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közelítsek egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy nő felé, ha csak szexuális kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok egy nő felé közelíteni úgy, hogy ne higgye azt, hogy komolyak a szándékaim. És az a helyzet, hogy gyakorlatilag önkéntelenül komolyak is a szándékaim. Nem tudom igazából elképzelni, hogyan is kellene ezt véghez vinnem. Úgy érzem, hogy szükségem van arra, hogy kapcsolattól mentesen éljek kicsit, azonban szükségletek vannak... Az előző kapcsolatomból kilépve is ez volt a szándékom, és a következő "alkalmi" partnerből egy másfél éves kapcsolat lett. Hogyan kellene úgy közelítenem egy nő felé, hogy egyértelműek legyenek a szándékaim, és én se lépjek át egy határt? Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet szeretnél,hát minimum taktikai pajzsal kell megközelíteni!!! :-P Szánalmasnak érzem hogy ilyet egyáltalán meg kell kérdezni,mikor ezt úgy gondolom mind 2 félnél (férfi/nő) egy alap kérdés lenne.A mai világban ha csak szexet akarsz akkor csak is kihasználni akarod a lányt,pedig legalább ha azt mondod fiúként hogy szexelnék veled,ez legalább őszinte.Hisz nem igen lehet rajta mit szépíteni,hazudni,igaz? Míg más tartós reményében szemrebbenés nélkül továbblép rajtad mint nőn.
2017. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félreérted a helyzetet. Nem azt mondtam, hogy úgy akarok szexkapcsolatot, hogy a másik fél komolynak gondolja. Egész egyszerűen azt túl nyersnek találom, hogy egy az egyben mondjam ki azt, hogy szexelni akarok. Nyilván ezt akarom tudatni vele, de némi körítéssel, na ez nem szokott menni, mert általában mindkét fél részéről szerelem lesz a vége. Tehát gyakorlatilag módszereket keresek, amivel egyértelműek lesznek a nő számára a szándékaim, mégsem túl nyers módon.
2017. dec. 8. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálok visszaemlékezni, hogy nálunk hogy volt anno. Az egyik esetben a srác tett vmi megjegyzést, hogy nem akar elköteleződni, én meg nevetve közöltem, hogy nem kértem, hogy vegyen feleségül..ez egy kb..2-3 hónapos szexkapcsolat volt.

A másik az majdnem.egy évig tartott..ott nem lett ez így kimondva. Egyszerűen jó baráok voltunk,kedvetük egymást, de mást akartunk az élettől. Egyszer úgy adódott hogy egy társasági filmezés után szexeltünk egy eszméletlen jót. Mindketten szabadok voltunk, volt erre igényünk, így ez sokszor megismétlődött. Soha nem merült viszont fel, hogy bármelyikünk többet akarna. 29N

2017. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát ilyesmiket keresek én is. :) köszönöm a választ
2017. dec. 10. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha csak szexet akartok, minek "körítés"? Szerintem ez felesleges és taszító.

Egyébként szerintem te többet igényelsz (törődést, szeretetet, kötődést, amit egy kapcsolat adhat), ezt mutatja az is, hogy a múltkor is szerelem lett a vége, csak nem mered beismerni. Akinek nem megy az érzelemmentes d*gás, az ne csinálja.

2018. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!