Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal párok (középiskola,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok (középiskola, egyetem), ti milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés

Mi csak hétvégente tudjuk megoldani a barátommal, de akkor sem mindig, előfordul, hogy egyikünknek fontos programja van, ezért kimarad egy-egy alkalom. Az baj, ha én ezt kevésnek érzem? Mások hogyan oldják ezt meg, ha van suli?

19L


2017. dec. 8. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nalunk nem az iskola a baj, hanem hogy ninca hol, sajnos. Így hetetne, kéthetente egyszer van alkalom kb.

15L 16F

2017. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Koliban lakom három ágyasban, de a két szobatársam minden hétvégén haza jár (én csak havonta egyszer), ezért legalább két éjszaka csak az enyém a szoba egy héten.

Ő albis, saját szobája van, persze lakótársakkal lakik.


Így könnyű. Heti 3-4 éjszaka együtt alszunk, max egy-két napon nem találkozunk egymással és a heti 10-12 szex simán megvan.


20/L, 24/F

2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk munka+suli+kulon háztartás van már a szülőktől (együtt élünk).

Havi 2 max 3 van és nekem is nagyon kevés. Most vizsgaidőszakban munka mellett,karácsonykor főleg nem lesz szerintem. Alapból ez már tök nagy nyomás és,ha szedelnénk se menne szerintem a fáradtságtól és a feszültségtől,ezek miatt néha össze is veszünk,ami miatt ugye megint elmarad. Sosem gondoltam tizenévesen,hogy nem lesz később erőm/hangulatom/időm szexelni, amikor fel leszek izgulva. 😃 Helyette más proaktív dolgot csinálhatsz,ami hasznos. Meg megpróbálhattok rendszert belevinni, én most ezen vagyok, hátha rászokunk és beleépül a hétköznapokba és ugyan úgy program lesz,mint egy főzés,ami magától érthető, hogy elvégezzük kétnaponta. Ez csúnya példa volt, de lesarkítva ezt próbálom. 😃

2017. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

24N 28F

3-as voltam.


Heti 10-12??? Hogy nézhet ki egy ilyen hétvége? 😃 alvás, szex,szex,evés,alvás. Szeretnék kolis lenni. 😊 nálunk egy szex van,hogy 2-3órás a hosszú petting miatt meg,mert tobb menet is van, rövidebbeket nem nagyon szoktunk, szóval nekünk hétköznap ezért is nehéz még.

2017. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. Nem csak hétvégén alszunk együtt, hanem hétköznap is néha. Mondjuk találkozunk péntek este és együtt vagyunk másnap délutánig, akkor kettő-három simán megvan, de négy is. Aztán még vasárnap is összefutunk (talán együtt alvás, talán nem), akkor is egy-kettő. Hétköznap is ha csak annyira találkozunk, hogy együtt alszunk, akkor is belefér hogy este egy és reggel ébredéskor egy. Heti 10-12 kb (az ő elélvezéseit számolva). Ha elsőre élvez el, akkor is ha még az ágyban bújunk, feláll neki megint 10-20 perc után.


A barátom sportol, elég sok a tesztoszteronja. Azt mondja még heti egyszer-kétszer maszturbál is ennyi szex mellett is. Nálunk rövidebb. Csak orál+sima szex olyan 20-30 perc.

2017. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Két lányom egyetemista illetve középiskolás. Heti kb 4 éjszakát tutti nálunk töltenek a pasikaik + egész hétvégéket is. Gondolom, nem sakkoznak.
2017. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nálunk olyan heti 2-3 az átlag

18L 19F

2017. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!