Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak nők, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nők, akik nem tudnak nemet mondani és uralkodni magukon, ha sex-ről van szó? Merre talállni őket? Férfi vagyok

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hulyeseget meg honnan a fenebol hallottad?
2017. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg olyat találsz aki nimfo, vagyis állandóan kívánja, de szerintem azok is tudnak nemet mondani ha épp nem alkalmas az idő dugásra
2017. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te még nem vagy férfi, te egy kanos tini vagy jó esetben...
2017. dec. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én discoba állandóan ilyenekkel futok össze.... Pesten a komolyabb helyeken 10-ból 9 alkalommal valaki ágyában ébredek...


Be kell fektetni a pénzt.... Nyári öltözék 70-100e őszi 120-180e téli 250+e ft-től (Itt ilyenre gondolok hogy normális kabát, cipő, nadrág főleg azok amikről sugárzik hogy drága)

Ha nincs pénzed 5 vagy 7-es BMW-re akkor valami egzotikus atót kell venned és mikor mentek a hölgy lakására aztkell mondani ez a régi autó a hobby-m jobban szeretem mint a zsír új 5 ös BMW-m. Fontos ha nem vagy tele eszedbe ne jusson a saját lepusztult 30m2 garzonalbérletetbe vinni! Mond azt festés van nálad vagy valami.....


Én ezzel a módszerrel mindig felszedek valakit igaz nálam tényleg van a veterán auto mellet egy új AMG E Merci és egy Nissan Leaf illetve egy nagy ház... De mindig a nő lakására megyünk levadászom és eltünök.... (Ha jó volt levadászom újra de csak addig amíg nem kezdek kötődni hozzá mert aki 2 órán belül széteszi a lábát az alkalmatlan kapcsolatra)

2017. dec. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Na, Te se mostanában fogsz dugni az is biztos...
2017. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Aha, a merci és nissan àll a garàzsban, te meg mész a 72-es tuning ascona-val, hogy hé bébi, ez a hobbi verdám, de figyu, itt a fotó a fullos kocsikról a vastag tárcámban, amit a bankártyáktól és a dollárkötegtől nehéz szétnyitni, de ha akarod megmutatom a villám miután elvittél a garzonodba dugni egyet?!??
2017. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Ha Én NEM akarok szexelni akkor NEM fogok.

Ha még is megdugsz Feljelentelek Nemierőszakért!!!!!!

23N

2017. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi félre olvastam

Nimfomániás nőt keresel

De az egy betegség.

Neki tökmindegy csak szex legyen

2017. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok:

Azért egy régi "tuning" verda és egy 30+ os mercédesz nem ugyanaz.... Újra fényezve, gyönyörű felnivel, hasított új bőr üllésel, egzotikus fa kormányal...


Mivel a nővel elöször találkozol honnan tudja hogy hazudsz a festésről?

2017. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4

#9

Tolsz pü-ben egy képet a hobbi kocsidról?

Nem azért, elhiszem, hogy van csak kíváncsi vagyok milyen a gép, én is fun vagyok

2017. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!