Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy prosti lett a barátom?

Figyelt kérdés

Olyat álmodtam,hogy interneten hirdeti magát és várja férfiak és nők hívását. Házhoz menéssel. Amikor megtudtam akkor sírtam folyamatosan és el akartam hagyni,pedig nagyon szeretem. A pénz miatt csinálta elvileg.

Mit jel ez az álom? Nagyon frusztrál még most is. Olyan mintha megtörtént volna,annyira valósnak tűnt.

(Nem az a csajozós típus)



2017. dec. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit.

Álmainkban megjelenhet a belső félelmünk vágyunk korábbi traumák stb.

23N

2017. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget inkább ezotériára írd ki.
2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első,nagyon is tévedsz.
2017. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokat dolgozik, és mindent bevállal, csak bogy legyen pénze. Esetleg amikor te mondtad, hogy kicsit lazíthatna, vagy nem kellene minden munkát megcsinálnia, akkor nem értett veled egyet, te meg erre azt álmodtad, hogy akár prosti is lenne ha eleget kapna érte.
2017. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi "jelentése" nincs az álmoknak.


Az az így dolgozza fel a valóságot, konszolidálja az emlékeket. Egyfajta mellékterméke ez az agy munkájának.


Viszont elég erősen befolyásolják a tudatalatti kérdések, amik épp foglalkoztatnak. Főleg az erős érzelmekkel járó dolgoknak van hatása. Sokszor teljesen illogikus az egész, néha teljes történeteket élünk át.

2017. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!