Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti akik egész életetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik egész életetekben óvszert kellett használjatok, legalább akkor a feleségetekbe/párotokba élvezhettetek, amikor terhes volt?

Figyelt kérdés
És óvszer nélkül szexelhettetek.
2017. dec. 11. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom már azelőtt is, ha valahogy terhes lett
2017. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az első válaszon bepisiltem. :D
2017. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy akkor is, gyerekcsináláskor is, így van. Azt is beleértem.


Csak hallottam ismerőstől, hogy egy nő terhesen óvszert húzatott a párjával.

2017. dec. 11. 13:09
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 Nem attól félt az ismerős felesége,hogy duplán teherbe esik,hanem esetleg attól,hogy elkap valamilyen fertőzést,mert ilyenkor a nők,sajnos fogékonyabbak rá.
2017. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
van, hogy a nő kiüt a srác cuccára, olyanról már hallottam, meg arról is, hogy úgy szeretik csinálni (kevesebb piszok, tovább bírja a pasi stb)
2017. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Bizonyos Terhességi héttől nem ajánlatos az óvszer nélküli szex mert a Spermában lévő toxin beindíthatja a szülést

És a betöltött 37. Hét előtt nem kène még annak a babának megszületnie

Nekünk 30. Héttől vigyáznunk kellett

1. részt mert a mèhlepény közel volt a méhszájhoz. 2.részt Elestem és Veszélyeztetett lettem koraszülésre.

23N

2017. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező anxival kiegészíteném hogy a legkisebb fertőzés is vetélést vagy magzat károsodást okozhat így megéetem azt is aki óvszerrel szexel terhesen is.

Pl gombás fertőzést bárhol össze lehet szedni. Elég ha valaki nem mos kezet wc-zés után tegyük fel gombás a pénisze. Te meg utána fogod meg az ajtókilincset és pisilsz már meg is vagy fertőzve a gombával. Te meg úgy dugod meg csupaszon a Terhes feleségedet /barátnődet.

2017. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-6-7:

És ezek amúgy a valóságban is léteznek (ti is tapasztaltátok már), vagy csak a ti fejetekben és 100-ből 1 esetnél?


5:

"(kevesebb piszok, tovább bírja a pasi stb)"

Szóval az nem bűn, ha a nő akar több élvezetet magának, de az igen, ha a férfi.

2017. dec. 11. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Tudod,egy felnőtt érett pár,akik gyereket terveznek,bármit megtesz annak érdekében,hogy egészséges legyen a babájuk.

Nem fognak vacakolni ilyen pitiáner dolgokon,mert nem éri meg.

Ehhez fel kell nőni,te még egyértelműen nem vagy kész az apa szerepre,hogy ilyeneken pörögsz.

Vannak ennél jóval nagyobb problémák is,minthogy nem lehet a férfinak a nőbe élvezni..

2017. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok.


A kiütést azt a párom rokonától hallottam (ő volt a csaj). Neki volt egy (ex-)barátja akivel valamiért nem talált a kémia, szó szoros értelembe, mert a cuccára allergiás volt. Mondta, hogy ha a bőrére került 1 napig piros volt ott és viszketett (részletesen nem mentünk bele, de ez egy indok a gumira...)


Másik az élvezet: (amit te nagyon feminista beszólással fogadtál)

engem baromira hidegen hagy, hogy van e rajtam gumi és volt csajom is akinek tök mindegy volt, hogy van e rajtam vagy sem. Ez nem önzőség, főleg nem ha azt vesszük, hogy a pasi hamar elsül és a csajnak kell még +10 perc, ami a gumi segítségével megvan, mert akkor mind a kettőjüknek jó. A tisztaságnál meg igen is zavaró lehet, hogy összemocskoltok törölközőt, ágyneműt, szaladni kell WCre és miegymás, ezt néhányan nem szeretik és inkább gumi mellett döntenek (ugyanúgy nők és pasik is). Azon kívül mindenki elfogadja azt az extrém esetet, hogy a pasi nem hajlandó gumit húzni magára a világ összes pénzéért sem, de azt nem, hogy valakit meg abszolút hidegen hagy, sőt, lehet szereti, mert praktikus, síkos, kényelmesebb, jobb érzés (mind a két fél részére)


Te felvázoltál egy lehetséges szituációt, én adtam 2 lehetséges választ saját tapasztalatomból, nem kell apróságokba belekötni, főleg egy elméleti kérdésbe, ezt szőrszálhasogatásnak hívják és te mint kérdező lehetnél nyitottabb is mielőtt nekitámadsz valakire.

2017. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!