Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb.2-3 hete történt egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.2-3 hete történt egy kis baleset, ami úgy érzem, hogy elrontotta az egész kapcsolatunkat. Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal egy este szexeltünk,óvszerrel védekeztünk,ám történt egy kis baleset,mivel 5-10 perc után észrevettük,hogy az óvszer nincs rajta,(de még nem ment el) ,int kiderült bennem volt,ám rögtön nem tudtam kiszedni,annyira belém tolódott,így csak másnap kora délelőtt csúszott ki belőlem,amiben volt némi ondó,vagy előváladék,de az is lehet,hogy az a fehér cucc az én hüvelyi váladékom volt. Szintén ezen a délelőtt elmentem feliratni egy eseményutánit (EllaOne-t),be is vettem. Remélem nem leszek terhes? Viszont azóta a barátomnak teljesen elment a szextől a kedve,mert megijedt,hogy apa lesz és fél,hogy megint így járunk majd...Azt még tudni kell,hogy ez egy új óvszer volt,volt neki egy másik,amivel sose fordult még ilyen elő neki...Nagon szeret,én is őt,nem tudnánk egymással szakítani,de előbb-utóbb szex nélkül úgyis mgromlana a kpcsolatunk...szerintetek?

A barátom 21,én 22 éves vagyok



2016. júl. 14. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

térjetek rá olyan védekezésre ahol nincs ekkora kockázat és félelem...


mondjuk a régi fajta óvszer is jó lehet...nem kell feltétlen módszert váltani...


23F

2016. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A barátod még gyerek!

Ha egy ilyentől össze xarja magát.Akkor mi lesz később.Nincs felelősség tudata,s nincs meg a kellő alapműveltsége a szexuális élethez.

Mivel te bevetted az eseményutánit.1000% hogy nem lesz gond.Aki még ezt sem tudja felfogni az inkább csak pisilésre használja a kis pts-ét.

Keress egy értelmileg éretteb férfit,vagy vegyél a barátodnak egy könyvet.Amiben le vannak írva a szexuális alapismeretek.


Megjegyzem hogy ezzel már egy értelmesebb általános iskolás is tisztában van.

2016. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg tabletta? Ha rendesen szeded eleg hatekony! Vagy probaljatok a regi gumival.
2016. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tablettát sajnos nem szedhetek:s
2016. júl. 14. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel sz óvszerekkel én is fsak szenvedek mostanában. Régebben csak levettem egy dobozzal a polcról, a tövére már nem könnyen, de felment. Sosem csúszott le.

Mostanában meg olyan szűk, h lekonyít, rágörgetni sem tudom rendesen, mert olyan szűk és rövid, a felénél már csak szenvedés... Akkor is az utolsó pár cm védtelen. :)

Pedig nem nagy a farkincám, mégis ez van. Szerintem vagy kisfarkúaknak gyártanak, vagy nem tudom. Vagy csak a kicsi méretet sikerült megvenni.

2016. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen,ezzel is ez volt a baj,kicsi volt rá.
2016. júl. 14. 09:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Szexshopba vegyetek, ott van nagyobb méret és tuti nem érte meleg stb. Ha megnyugtat akkor mellé spermicidet! Esetleg még mellé naptármódszer: termékeny napokon nem megy el a gumiban benned. De ez már tényleg nagyon elővigyázatos.

Viszont a barátodnak a felelősségtudattal van gondja. Aki szexel az csinálhat gyereket, 100%-os védelem nem létezik, csak az önmegtartóztatás. Még védekezés mellett is becsúszhat egy gyerek (elkötött barátnőmnek született így a 4. baba!) és erre fel kell készülni lelkileg, hogy akkor mi van. Ideje felnőnie!

Bevetted a tablettát, nincs gond amúgy, ezt azért fel kéne fognia. Viszont ha nem szedhetsz tablettát akkor eseményutáni se játszik, ezt jobb ha tudod mert ugyanaz van benne csak bombaként.

2016. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
inkább úgy mondanám,hogy nem ajánlatos szednem,mert minden női rokonomnak előjött tőle a trombózisa,valamint nagynénémnek a szívére ment és sajnos meg is halt...szóval inkább félelemből nem szedném:s
2016. júl. 14. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagon szeret,én is őt,nem tudnánk egymással szakítani,


Szerintem a fentiek tükrében beszélj csak a saját nevedben.

2016. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 14 éves húgom is így lett terhes,szóval gratulálok a kicsihez nektek! :D
2016. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!