Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha máshogy nem megy, fizessek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha máshogy nem megy, fizessek prostinak azért, hogy végre szexelni tudjak?

Figyelt kérdés
Hiába akarok komoly szeretetteljes kapcsolatot, a tizenévesek csak élősködnek és rabolják az időmet, az idősebbeknek meg hatalmas igényei és zárkózottságuk van. Most milegyen? Ez lesz a vége, hogy a sok nőnek köszönhetően helyes férfiak prostinál kötnek ki?
2017. dec. 11. 17:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...?
2017. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Miért egyszerűbb a nőket okolni a saját szerencsétlenkedésed miatt, mint ha belátnád hogy bizony te vagy a béna? :D Persze, mert ha elmész prostizni, akkor a fiatalok máris nem fognak rajtad élősködni, és az idősebbeknek sem lesznek elvárásaik (itt felkacagtam). Az írásod alapján itt pont hogy neked vannak irreális elvárásaid, gondolom fullos testű szexbombát akarsz aki teljesíti minden kívánságod, főz, mos, takarít rád, sose beszél vissza, és csak te létezel számára. Welcome to the real world, barátom.
2017. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De mi ebbe a szerencsétlenség? Nem én cagyok szerencsétlen. A partnernak vannak túl nagy igényei és beképzelt feje.
2017. dec. 11. 17:37
 4/37 anonim ***** válasza:
30%

Én 29 éves vagyok, és már régen inkább prostikra költök randik helyett. Egyszerűen ez éri meg jobban. Most egy nőre alsó hangon elversz már az első randin is 20-30.000-et, ha normális helyre viszed.

Igen... normális helyre. Egyszer próbáltam meg az egyik randipartneremet elhozni itt a IX. kerüli Vasilis Gyros "étterembe", fénysebességgel voltam ejtve, merthogy ő ilyen gettó helyre ne képzeljem, hogy beteszi a lábát. Smucig pasinál is alap a 4 csillagos étterem, az alatt nem hajlandó folytatni semmit.

És ez csak egy nő a sok közül, akinek nem felelt meg az anyagi ráfordításom...


Számolgassunk akkor: egy jó 4 csillagos étteremben is 2 főre alsó hangon 15.000 + taxi, vagy sofőrszolgálat, mert ugye akkor már isztok valamit. Itt még - ha komolyan gondolod - nincs szex. 2. randi szintén lehúz ennyivel, vagy többel, attól függően viszed-e operába, mert ugye egy mezei színház az a pórias szórakozás, ahogy fogalmaznak.

3. randin talán összejön egy kis erotika, ami megint csak sok kérdőjeles sztori, de mire idáig juszt súrolod, vagy éppen meghaladtad a 100.000-et költségvetésben.


Egy igényesebb, lakásos, csinos prostinál mennyi is egy fullos óra? 15-20.000 és 2x élvezhetsz el. 5 (+-1) alkalom kitelik 100.000-ből.


Szóval én azt mondom, hogy ha megengedheted magadnak, akkor inkább az örömlányok. Többet érsz velük.


Persze erre a válaszra a nők villámsebességgel fogják a kis piros kezet nyomkodni, mert fáj nekik az igazság.


29/F

2017. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
65%

Az már régen ha egy nő az anyagi dolgokra megy!

Én is nő vagyok de én biztos hogy beérném azzal a gyros-os étteremmel. Sok nőnek egyszerűen irreális elvárásai vannak és igen ezért a férfiak nagy része nem akar többet párkapcsolatot.

2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
Kimaradt a rossz szó :D
2017. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

30.000 egy randi?

Ha van kocsid akkor elmesz erte, ha meg nincs akkor megbeszeled h hol talalkoztok es elsetaltok az ettermig.

Egy normal etteremben 1 fogas 5000 alatt megall, beszorzod 2vel es 10.000bol megvagy. Elsorandira eleg ha kavezni hivod. Amig nem biztos semmi addig ne kolts ra tizezreket.

Felesegemet sose probaltam penzzel lenyugozni, egy-egy randi sose kerult 10.000nel tobbe de megis hozzamjott.

2017. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
7%

Kedves #7-es!


Mutass nekem egy mai nőt, aki első randin beéri egy kávéval! -.-


(Tudom, a feleséged tutira ilyen, de ő ezek szerint ufó vagy valami mitológiai lény, akiről legendák keringenek, de még nem látta senki.) :D

2017. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező,

Szerintem neked magasak az elvárásaid.

Egy átlagos lány/nő simán megvan egy gyrososnál, és simán szuperül érzi magát, ha csak egy kedves, jóravaló, szerény sráccal/férfival sétálhat egyet a parkban.

Azok a nők/csajok, akik ilyen igényeket támasztanak, hogy ****étterem, meg opera, azok műkörmöshöz, szoliba, konditerembe járnak és elég büdös nekik a munka. (És nem mellesleg: magukon kívül senkit nem szeretnek...) Ők az élősködők, vagy ahogy manapság divatos mondani: a gold diggerek. De ha nektek férfiaknak ilyen igényeitek vannak, akkor nyúljatok a zsebetekbe, mert azoknak ez kell.

Szeretetteljes kapcsolatra szerény lányokkal lehet összejönni, akiknél nem alap a 6 kiló smink, sem a körömcipő, sem az egész napos konditeremben való vihorászás. Csak hát ugye azt a nőt észre sem veszitek, akinek nincs fullos teste, napbarnított bőre, tökéletes sminkje, stb.

Én nem tartozom az aranyásók közé. Hála az égnek jó anyagi körülmények között élek, és ezt nem annak köszönhetem, hogy lehúztam egy pasit, hanem megdolgoztam érte. A genetikának hála csinos is vagyok, és őszintén megmondom: félnek tőlem a férfiak.

Pedig nem járok sokcsillagos étterembe, mondjuk gyrososhoz sem, mert vega vagyok, de szívesen állok sorba az újpesti falafelesnél, és szabadidőmben nem járok operába, inkább egy jót túrázom a hegyekben, vagy bicajozom, vagy ilyesmi.

Párkapcsolataim sorra a pénz miatt mentek tönkre, mivel a pasik között is van jócskán olyan, aki arra hajt.

Jelen pillanatban egy átlagos egyetemista sráccal van szexpartneri kapcsolatom, aki 12 évvel fiatalabb nálam. És nem pénzes pasi, csupán jó a dumája, és van egy teljesen átlagos értékrendje.

A párkeresés olyan, mint az üzlet. El kell adnod a terméket, ami jelen esetben Te vagy.

2017. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát elég nagy baj, hogy manapság a pàrkeresés a romlott nők miatt üzlet. És például egy "bombanő" miért nem lehet normális, miért nem bír a vérével?
2017. dec. 11. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!