Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szeretitek, ha a csiklótokkal játszik a partneretek?

Figyelt kérdés
Hogyan a legjobb? Ha kézzel, ujjakkal simogatja körbe-körbe, finoman ügyködik rajta, vagy ha a nyelvével, kicsit rácsorgatja a nyálát és a nyelvével simogatja?

2017. dec. 13. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nyalja csak szépen.
2017. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés rosszul van feltéve, mintha én azt kérdezném hogy "Pasik, ti szeretitek ha a partneretek a farkatokkal játszik?"

A csikló a legérzékenyebb terület, sokkal érzékenyebb mint a hüvely belül. Így igen, persze hogy szeretjük.

Nekem személy szerint nyelvvel a legjobb, ha csak a hegyével és éppenhogy hozzáér, majd ha közeledek a csúcshoz akkor egyre erőteljesebben csinálja. + Közben az egyik ujjával belülről izgatja a G pontomat.

2017. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, utáljuk... milyen kérdés ez?

És nyalja.

2017. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én imádnám a kézimunkát. Mondhatni ez a “fétisem”.

Csak úgy tűnik a pasik nem szeretik, vagy nem tudják normálisan csinálni.

2017. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Bezzeg mikor benyomom a konzolt és odaadom a második kontrollert a puncijuknak, mindegyik furán néz, aztán játék meg nem lesz.
2017. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne esne jól, ha foglalkozik vele? Akár előjáték során, akár szex közben.

És ha még választani is lehet, akkor az a legjobb, amikor a nyelvével simogatja finoman. :)

2017. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A csikló izgatás okoz nagyobb gyönyört vagy a közösülés? Feltételezem az előbbi. Nos szerintem sok férfi azért nem csinálja, mert nem megy nekik, bár lehet, hogy magamból indulok ki.
2017. dec. 14. 05:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen a csiklói esik jobban. De dugni is jó csak nem megyek el tőle
2017. dec. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy a csikló izgatása. Nagyon sok nő csak ott tud elélvezni.
2017. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy azok a nők, akikkel együtt voltam, és nem fordítottam kellő figyelmet a csikló izgatására, azok csak azért mondták, hogy ennyiszer meg annyiszor elélveztek, mert unták, vagy, mert azt sem tudják milyen az igazi orgazmus?
2017. dec. 17. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!