Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos betegesen rettegek a teherbeeséstől. Ma készülünk az első együttlétre. 20 évesek vagyunk mind a ketten, én még szűz vagyok. Gumival + megszakítással fogunk védekezni és elvileg nem vagyok termékeny időszakban. Elmegy előtte pisilni, tehát elvileg nem lesz az előváladékában sperma. Bízom benne, hogy így majd lassan oldódok, de most még nagyon rettegek. Ugye így kizárt egy kisbaba?
2017. dec. 14. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy gumival csináljátok, de még mielőtt elmenne benned (a gumiban) , kiveszi? Esélytelen. De ha ennyire parázol, az meg fogja ölni az egész varázsát. A srác figyeljen rá hogy jól rakja fel, ne legyen benne levegő, és nem lesz baj. Ha utána is félsz, gumiba engedjetek vizet, ha nem ereszt, megusztad az akciót
2017. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzaallassal abszolut nem fogod elvezni, es a baratod sem. A szexhez fejben is meg kell am erni.
2017. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy elötte pisilni? Ennek aztán semmi köze az elöváladékhoz...

De gumival nincs szinte semmi esély a teherbeesésre.

Viszont a parád miatt elcseszett egy szex lesz ez, semmit nem fogsz élvezni belöle.

2017. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

A félelmeid miatt valószínűleg annyira görcsös leszel, hogy szegény srác valószínűleg nem is fog tudni annyira felizgatni, hogy be tudjon hatolni.

Gyötrelmes együttlét lesz, az biztos.

De terhes az tuti nem leszel ilyen védelmi rendszerek mellett.

2017. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szedsz fogamzásgátlót?

Én is hasonlóan féltem, és addig nem is voltam együtt a barátommal mag nem kezdtem el szedni, biztos hogy azért történt volna valami, mert annyira félek. És mint már írták, úgy nem lehet élezni ha félsz, valamint szerintem a fiúnak sem túl élvezetes ha nem elég hogy óvszert kell húznia, még ki is kell venni a végén, én nem bírnék ilyet kérni a barátomtól.

(amúgy a leírt módszer teljesen biztonságos, hacsak az óvszer nem szakad ki)

2017. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Egyrészt én is arra gondoltam rögtön, hogy ilyen hozzáállással kizárt dolog, hogy élvezni fogod magát az aktust. Úgy állítod be, mintha a szex valami kötelesség lenne, mintha csak a pasi kedvére szeretnél tenni egy kicsit, de neked inkább csak felesleges macera és aggódás az egész... Másrészt a gumival szemben támogatom én is azt, hogy kezdjél el inkább tablettát szedni minél előbb, mert az még nagyobb biztonságot nyújt. Bár ha ott is ilyen plusz feltételekhez kötöd az együttlétet, hogy előtte pisilnie kell mindig, meg beléd sem mehet el egyáltalán, akkor szinte mindegy...
2017. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így nem érdemes.

Ennél rosszabb csak akkor lenne, ha 2 doktor is lenne mellettetek, és magyarázná közben az aktust.

Vagy, mint a középkorban: csak elölről, sötétben, felöltözve, és nagyon röviden.


Kicsit megpróbálhatnál felnőni - addig pedig szexeljetek behatolás nélkül.

2017. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!