Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek gumival, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek gumival, vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szitu a következő:

Párom nem akar tablettát szedni (sosem akart), de rendszeresen csak beleül a csupasz farkamba, vagy bedugatja velem, mert arra vágyik... De amikor mondom, hogy akkor szedjen valamit, akkor elutasítja...

Tudom, felelőtlenség, stb...nem ezek a kommentek érdekelnének, köszönöm! :)

25 évesek vagyunk.



2017. dec. 14. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem használtok gumit?

Azt nem írtad le.

Mert úgy meglepetésszerűen nem ülhet bele a farkadba. Előtte azért történnie kell valaminek...

Egyikőtöknek felelősséget kell vállalnia, okosabbnak kell lennie a másiknál. Hisz egy nem várt terhesség vagy egy abortusz akár a kapcsolatotok megromlását is jelentheti.

2017. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Én sem szednék tabit, mert szétcseszi a nök szervezetét. Viszont a párom gumiban lelankad. Ha kiszállsz idöben, akkor nem lesz gond. Csak oda kell figyelned.
2017. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igaz, pontatlan voltam...

Gumit használunk, csak néhanapján rájön, hogy neki nem úgy lenen jó, hanem anélkül.

Utolsó.. mióta kockáztattok?

2017. dec. 14. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az időben kiszállás éppen olyan, mint az orosz rulett.

Rémesen sok fogamzásgátlási lehetőség létezik. Érdeklődjetek, olvassatok. Próbáljátok megoldani a dolgot. Mert ha meg becsúszik a baba, akkor majd mutogattok egymásra...

2017. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer.

Nem tömöm magam hormon bogyókkal.

A hormon mentes nem biztonságos.

Majd le kerűl az övszer ha tesót akarunk.

Szerencsére párom nem problémázik a gumi miatt

2017. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék... én sem problémázok a gumi miatt..

Párom... Ő igen! :D De bogyót se szedne.

2017. dec. 14. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljátok a Spermicideket.

Vagy van hormon mentes spiráll is.

2017. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Óvszer! Én sem szedek bogyókat. Szedtem és 2 évig nem volt menstruáciom. Mentem a dokikhoz. Szerencsémre vissza állt minden a régibe,van menzeszem,soha többet bogyók!!! Csak óvszer. A spirált meg ezeket..na ezeket is elfelejtem egy életre. Macerás. Nem olyan nagy dolog felhúzni azt a kotont. A védekezés nem csak a nő,de a te érdekes is. Kettőtök érdekét szolgálja. Ennyi áldozattal jár ez! Vagy azt akarod,hogy tömje magát gyógyszerekkel? Mintha az lenne a legbizontságossabb megoldás? Hát nem így van kisfiam. Az én barátom ezt megértette,nem akarta,hogy bármit feldugjanak nekem,spirált meg hasonlók vagy gyógyszereket szedjek. Neki sem hű dejó az óvszer,de inkább ezt használjuk védekezésre. Így is jó a szex!


L

2017. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Teljesen megértem az ellenszedved a többi dologgal kapcsopalatban, de úgy érzem én is ellenszenvet váltottam ki, hát hogy tisztázzam a dolgot!

Mindvégig óvszerrel védekeztünk. Aztán Ő...csakis Ő ki akarta próbálni a tablettát, majd Ő le is tett róla, és nem ellenekztem, nekem tökéletes az óvszer!! De neki nem az! Ő nem bír magával, és gumi nélkül akarja, más védekezés nélkül, hiába mondom ,hogy nem kéne, tehát kérlek ne támadj!

2017. dec. 14. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Én évek óta gyógyszert szedek, sem én, sem pedig a férjem nem szeretjük az óvszert.
2017. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!