Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok gumival vagy anélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumival vagy anélkül szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés

Nem a bungee-jumpingra gondolok, hanem azintim együttlétre.

Feltéve ha nem szeretnétek a hormonháztartásaitokat hazavágni tablettával (pedig ott muszáj gumi)-

Jobb vele vagy nélküle? Mennyire más a kettő közti különbség, ha bennetek van?

Gondolom megszakításos módon mell vagy szájbaélvezés veszélyét nem vállaljátok, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Élvezet vagy kockázat.

Nektek mi a mérvadó?


kor is légyszi, hadd lássam a különböző életszakaszokat.


(amúgy pasi vagyok)



2016. máj. 11. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mily meglepő utolsó sor :D

Végig totál azt gondolhatja bárki, hogy nő kérdez ilyesmiket... -.- :D

2016. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nélküle
2016. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nelkule a legjobb,de nem vallalom a kockazatot.

Fogamzasgatlot pedig csak akkor fogok kiiratni ha mar tenyleg komolyra fordulnak a dolgok

2016. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szedek fogamzásgátlót.

Alkalminál mindig gumi orál közben is, akkor is ha szedek tablettát. Kapcsolatban, ha jól ismerem akkor mehet gumi nélkül is. Jobb nélküle.


"Gondolom megszakításos módon mell vagy szájbaélvezés veszélyét nem vállaljátok" Ezt nem értem mellre vagy szájba élvezéstől nem leszek terhes, akkor sem ha nem szednék tablettát. Inkább a fertőzésveszély ami aggasztana. A mellre élvezést szoktam akkor is ha nem ismerem a másikat.


23N

2016. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #1#-es barátom, vajon miből gondoltad, hogy a személyi számom 2-sel kezdődik?

A megfogalmazás, a helyesírás, a témaválasztás?

Olyan pasi vagyok, aki a legmegfelelőbb biztonsnsági zónán túl a maximális élvezetet szeretné nyújtani a párjának.

2016. máj. 11. 14:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves #4#-es nem a fertőzés veszély, inkább az előváladék teherbeesés valószínűségét értem - hozzáteszem nem futó románc, hanem tartós kapcsolatra, ahol már nem csak testileg hanem lelkileg is megérett rá.


Pesszárium? - vagy ott is van különbség?

2016. máj. 11. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érint a kérdés, szedek fogamzásgátlót. Szedjen a nő is, ennyi.
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom dolgozzon kabátban aki akar.Talán 1x-vagy 2x szexeltem óvszerrel eddigi életem során. Kitalálták a megszakítást,a pesszáriumot,spirált,és kitudja még hány dolgot aminek semmi köze a tablettás hormonális szarokhoz.A nő így is úgy is élvezi a szexet,de a pasi aligha,aki meg igen az csinálja.
2016. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi gumi nélkül csináljuk az elején és a végén gumival. Szerintem az előváladék urban legend, vagy csak amúgy is meddő vagyok, mert 5 éve nem esek így teherbe.


Én őszintén szólva nem sok különbséget érzek gumival vagy anélkül. Így ilyen szempontból nekem tök mindegy. De gyógyszert nem szedhetek.


25L

2016. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csakis gumi nélkül, de már évek óta szedek fogamzásgátlót, és férjnél vagyok, tehát nemi betegség is kizárva. Sem én, sem a férjem nem szeretjük gumival. Utálom az érzést, mintha köztem és a férjem között lenne egy mesterséges, mű gát. A szexben imádom érezni, hogy bennem van a párom!
2016. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!