Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a párotok a végbele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a párotok a végbeletekbe élvez, akkor a cucc az magától kifolyik vagy ki trottyantjátok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Is-is. :D

Nem valami guszta, se erzesre se latvanyra.

Inkabb az a zavaro, hogy utana egesznap olyan levegos vagyok, mintha egy lyukas kereku bicaj. :(

L

2017. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Phú ez engem is érdekeŁ te$, addig nem bírok aludni, míg vála$z nem lö$z.
2017. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1. Köszi az őszinte választ! :D

En hetero fiú létemre imádom az anált a saját részemre is, persze én jobban el is tudok tőle élvezni mert van prosztatám...

De szeretem az utána lévő levegős érzést is, meg amúgy kakilni is imádok!


Ha Te nem szereted akkor miért csinálod? :)

2017. dec. 14. 13:18
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondtam, hogy nem szeretem magat az analt. Az utana kovetkezo levegosseget nem birom. Sajnos nem feltetlen ulhetek otthon egy egesznapig utana, hogy ,,kiszellozzek”. Van egy embernek 1000 mas dolga is( munka, ugyek intezese, bevasarlas stb) , es ilyenkor nem kellemes, ha nem tudod magad kontrollalni.
2017. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja értem :D Ment a pont ismét!
2017. dec. 14. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Van olyan ember, aki gumi nélkül beteszi a farkát egy másik ember seggébe? Gratulálok hozzá!
2017. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Jo a tema kifejezetten izgat pedig undi is :D Amugy kerdezo jol ertem te hetero vagy de dugtak mar s*ggbe? Ezt hogy kell elkepzelni? Amugy mondok egy ide kapcsolodo sztorit. Nem inkabb nem irom :D tul nasty. Amugy kakilni en is szeretek :D

20\F

2017. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Meglepődnél. Én kapcsolatban megfelelő higiénia mellett már 4 csajjal is análoztam gumi nélkül, rendszeresen és nem lett senkinek semmi baja. Pedig néha járok vizsgálatokra, mert sajna vannak káros szenvedéjeim.
2017. dec. 14. 13:34
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocs az az utolsó előttinek ment...


Amúgy férfival még nem volt szex kapcsolatom és nem is tervezem. Mivel heteró vagyok.


Jöhet az a nasty story privibe ha gondolod...

2017. dec. 14. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak a káros szenvedélyek lehetnek problémák.

Hogy eddig senkinek nem lett semmi baja, az csupán a szerencsének vagy a gondviselésnek köszönhető.

Csak olvasgass utána, hogy hányféle fertőzést kaphattok el védekezés nélküli anális együttlét során. Meg fogsz döbbenni...

2017. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!