Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a fehér cucc?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a fehér cucc?

Figyelt kérdés
Amikor egy nő maszturbál és jön ki neki olyan fehér cucc az mi és mitöl függ a mennyiség és hogy menyi jön ki?

2016. márc. 17. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az h mitől függ a mennyisége és az h mennyi jön ki teljesen ugyanaz másként megfogalmazva... Általában nem fehérnek kell lennie hanem átlátszónak... Hüvely nedvesedik ha fel van izgulva a nő és annak a nedvnek ki kell jönnie vhol... Ha fehér lehet gyulladás jele is de nem feltétlenül
2016. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha az valaki lenyeli akk mi van?
2016. márc. 17. 01:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Hetero témakörben van. gondolom nem arra gondolsz, hogy terhes lehetsz. A torkodon át elkapható a szifilisz, esetleg más nemi betegség. Nem tudom mitől félsz. Mi lehet? Miért akarod lenyelni? Nem érthető a kérdést.
2016. márc. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A terhessegtol nem aggodok mivel pasi vagyok csak arra voltan kivancsi h lesz e valami ha akkor nyalok ki egy not amikor ott a feher cucc(nemtom h hivjak).
2016. márc. 17. 04:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es válasz adó kicsit többet nézegesse a punáját! Hüvely váladék. Nem törvényszerű, hogy fertőzés legyen, de ha valóban gyulladás van, akkor te is megfertőzödhetsz. Mondjuk torok fájás/gyulladás. Kb ennyi.
2016. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus bizonyos szakaszában fehéres a váladék.
2016. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daidalosz ***** válasza:
Huvelyvalladek. Van akinek sok termelodik izgalmi allapotban. Le nyelheted. En is kostoltam.
2016. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Sunaszaft. Mennyisége a megivott folyadék mennyiségével arányos.

26/F

2016. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű hüvelyváladék,tejsav az anyaga,lenyelheted semmi bajod nem lesz,mennyisége egyén,és izgalmi állapot függő. Egyébként régebben én is azt hittem betegség jele,és undorodtam tőle,de most meg már kifejezetten felizgat,ne aggódj miatta! /F
2016. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Puncinedv. És azért lehet fehéres, mert a ciklus előrehaladtával változik az állaga, sűrűsödik. Általában az elején, menstruáció után átlátszó, és fokozatosan sűrűsödik, az íze pedig egyre savanykásabb lesz.
2016. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!