Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex becsiccsentve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex becsiccsentve?

Figyelt kérdés

Elég romantikus lány vagyok, szeretem, ha tényleg érzéki és romantikus a szex is. Viszont kifejezetten élvezem, ha iszunk egy keveset (tehát nem vagyunk csatak részegek), és úgy esünk egymásnak. Sokkal vadabb az egész, talán ösztönösebb is. Nem tudom megmagyarázni, hogy ez miért vonz ennyire, de nagyon tudom élvezni.

Ti hogy vagytok ezzel?

20L



2017. dec. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha jó bekarmolva kekszelni. 🙂
2017. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legjobb.
2017. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most írhatnám, hogy fiatalon bulikban szinte, mindig becsiccsentve nyomta az ember :D de amúgy a párommal nem szoktam iszogatni szex előtt sőt lassan 5 éve alkoholt sem iszom már, szóval nekem csak a régi éveimből vannak ilyenek, de tény akkor jó volt így szexelni és sokszor még menni is alig tudott az ember mégis rámászott a csajra és megcsinálta :D
2017. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az eufemizmus célja a valóság elkendőzése, melyet hosszútávon kártékony dolognak tartok, tehát úgy gondolom, az 'alkoholos befolyásoltság' kifejezése a helytálló jelen esetben.
2017. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Becsiccsentve nem tudok elélvezni.
2017. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi nem alkoholt iszunk,hanem mást csinálunk ..mást használunk.

És akkor sokkal jobb a szex mindkettőnk részéről,én nyíltabb vagyok sokkal párom szerint:)

2017. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer csináltuk a párommal, és annyira fáradt voltam, hogy bealudtam közben :DD Azóta egyszer sem, bár én kb arra sem emlékszem, amikor belémtette, ciki.
2017. dec. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam a kanosság, a nőnél a libidó indul el, mert csitulnak a gátlások... ésszel, csak becsiccsentve nagyon jó! A legjobb sexem józanul volt! :-*
2017. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!