Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem a fiatal csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a fiatal csajokat nem hűségesek kifele tekingetnek a kapcsolatból már 4 szer megjártam lehet arra esélyem ha 35 és 40 közti nőkkel próbálnám meg?

Figyelt kérdés
Hogy ők másképp látják a kapcsolatot egy fiatalabb pasival?
2017. dec. 15. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
probáld meg. proba szerencse
2017. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt régen egy ismert mondás:Aki szeméttdombon kapirgál, szemetet talál. Nem minden tizenéves lotyó, a többség tisztességes, egy jól működő kapcsolatban, egyrészt. Másrészt, ha a fiatalok -valamiért- elhagynak, ugyanazért miért ne hagynának el (vagy ismerkednének meg Veled) egyáltalán?
2017. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat fogsz ki,egy 35-40 közötti nő ugyanúgy megteszi. Nem tudom mennyi vagy de nem hiszem hogy mondjuk 20-25 évesen egy 35-40-es nő veled akarna komoly kapcsolatot hanem olyat akinek szülhet meg van kialakult egzisztenciája.
2017. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Céltudatos vagyok nem diszkóra költöm pénzem házat szeretnék nem pedig utazni moziba járni okos telefon tv stb kicsit maradi vagyok de nem vagyok ezek a dolgok elől elzárkozva csak van egy fontossági sorrend de lehet nem jól gondolkozom
2017. dec. 15. 18:21
 5/14 anonim ***** válasza:

az én párom 8 évvel fiatalabb, én 35 vagyok.

szóval van esély, de nagyon nagy korkülönbség esetén már lehet, hogy nem vesznek komolyan. sokat kell bizonyítani egy idősebb nőnek, és ezt sok pasi nem bírja/tudja megtenni.

2017. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tizen eves nonel a megjelenes a gontos csak , nem adsz magadra bagy rajuk elhagynak..
2017. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ te hány éves vagy. Én 22 éves vagyok,még sosem tekintgettem ki semmilyen kapcsolatból,és nem is csaltam meg senkit,szóval nem hiszem hogy ez kortól függ. Ha meg olyan,megteszi később is,kortól függetlenül.

Az meg a másik hogy ha mondjuk huszonéves vagy,nem biztos hogy az ilyen idősebb nők komolyan vesznek. Aki szülni akar,vagy esetleg a meglévő gyermeke mellé pótaput keres,az nem a fiatabbak között fog keresgélni.

2017. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem meg tévedés, én is szülni akarok, és pont hogy fiatalabb pasit kerestem, mert a velem egyidősek vagy idősebbek meg már elváltak 1-2-3 gyerekkel, nem akarnak új gyereket, vagy már csak lazulni akarnak a válás után. egy 5-10 évvel fiatalabb, normális értékrenddel bíró pasi pedig még igenis lehet potenciális partner a gyermekvállalásban, mivel neki sincs. úgyhogy pont nem igaz, amit írtok.

de amúgy kedves kérdező, amit priviben kérdeztél: 10 év beleférhet, csak nagyon sokat le kell tenned az asztalra, hogy komolyan vegyen a nő, ezt saját tapasztalatból írom. mert nekem is csapat sok fiatalabb pasi a szelet, de a nagy többség csak ki akarta próbálni, hogy milyen a szex egy idősebb nővel. emiatt a megítélése a fiatalabb pasiknak kissé negatívabb. de ha bizonyítasz, akkor simán van esélyed 10 év korkülönbséggel is. hajrá! :)

2017. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Én még csak 22 éves leszek, saját életem van, lakásom, autóm a saját kis vállalkozásomból és mégsem “kapkodnak” utánam az idősebb hölgyek. Nyilván nem ezek a dolgok miatt mondom, de rám nem mondhatja senki, hogy nem vagyok ambíciózus és célok nélküli, egyszerűen nincs szerencsém náluk. Függ mellé a kinézetedtől is és hogy mennyire adod elő magad bárkinek.
2017. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed az idősebb nőknél is. Szüleimnél pl apukám 10 évvel fiatalabb anyukámnál. 35-25 voltak mikor megismerkedtek és immáron 29 éve együtt vannak.

Viszont én 19 évesen jöttem össze a párommal és immáron több mint 8 éve vagyunk együtt. Két éve költöztünk össze saját lakásba és most probálkozunk a babával.

Soha nem csaltam meg és nem is tenném így nem lehet általánosítani.

27N

2017. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!