Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett/Idős hölgyek! Több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett/Idős hölgyek! Több kérdés! Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Én magam 19/f vagyok. Mindig is szerettem volna kipróbálni az élményt egy érettebb 40-50 év közötti nővel.

A kérdéseim: Ti milyen rendszerességgel maszturbáltok? (Férj mellett, illetve anélkül)

Ti is vágytok fiatalabb szexpartnerekre, mint (mondjuk én) rátok?

A szexuális segédeszközök részt vesznek nálatok?

Milyen gyakran csináljátok?



2017. dec. 15. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
62/N? :D szégyeld magad, 13/F talán
2017. dec. 15. 21:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most tetszik :D
2017. dec. 15. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mi van ezekkel a nőkkel hogy kussolnak, pedig a 40-50 közöttiek nagyon is hogy aktívak. Dugnak análba, szájba és élvezik nem finnyásak.


42f

2017. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Ritkán maszturbálok, a szexet részesitem elönyben, úgyhogy kb.2-3 hetente egy.

-Igen,izgatnak a fiatal pasik, most is 25 éves pasim van.

-Segédeszköz max.maszturbáláskor,de ahhoz is ritkán.

-Gyakran, ha van megfelelö partner mint most is,akkor naponta is meg.


# Nem,ettől függetlenül még nem vagyok szexmániás véglény, nem mehet orr-szájba fűvel-fával, igényesen megválogatom a kapcsolataimat/partnereimet,nem vágyom rá és nem is hagyom, hogy targyként használjanak , fogalmazhatnék úgy is, hogy "finnyás " vagyok.

39/N

2017. dec. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!