Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha 20 évesen az elhízot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 20 évesen az elhízott 40-50 közötti nők jönnek be?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk átlagos, 165 cm akkor olyan 70-85 kg. ami a legjobban tetszik... Legyen jó nagy feneke és az meg külön jó, ha a melle lógós.

Illetve az is bejön, ha van egy kis narancsbőr.


Ez mennyire normális?


Az a baj, hogy ilyen nőknél nem nagyon lenne esélyem.



2017. dec. 15. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne gáz? Ha neked ez tetszik, akkor ez tetszik. Kinek mi köze hozzá? Mindenkinek van valami "fétise",csak sokan nem ismerik be. Nekem pl a fiatal, vékony lányok jönnek be, pedig túl vagyok már a negyvenen. És baromira nem érdekel, ki mit szól hozzá!

Szóval ne foglalkozz mások véleményével. Olyan nőkkel kezdj, aki neked tetszik. És hidd el, sok "olyan" nőnek tetszenél! :-)

2017. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy különösebben sikeres férfipéldány akkor ezt az izlésed érezheted a természet/isten ajándékanak.
2017. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2. Ezt kifejtenéd, hogy miért?

2017. dec. 15. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Azért,ez még nem elhízás,mondjuk úgy,inkább,hogy telt....amúgy egy 70 kg 165cm arányos testalkatú,akkor nem elhízott....ha meg sportol is,akkor nem is löttyedt...
2017. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk Pesten a Morrison’s Liget retro táncterén gyakran látom, hogy 30-40-es molettabb nők 20-as kicsit leittasodott szolidabb srácokat vadásznak le. Egy átlag srác ha összejön egy ilyen nővel (akkor ott az alkohol megszépíti), akkor azt utólag szégyelli, Neked viszont pont ez az izlésed, lehet ilyenekből simán sok viszonyod.
2017. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Az gáz, hogy miattad egy fiatal lány egyedül szomorkodik otthon, mert jóképű fiatal udvarlóra vágyik, Te meg kétszer annyi idős nőket hajkurászol.
2017. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, éppenséggel már nem egy fiatal lány pattintott le azzal, hogy én még túl gyerek vagyok hozzá, csak mert 1 évvel (mondjuk) fiatalabb vagyok nála. Holott a viselkedésemben ez egyaltalán nem vehető észre, sőt... Nem azt mondom, hogy érttebb vagyok a koromnál, csak egyszerűen eleve komolyabb vagyok.

Viszont a fiatal lányoknál kicsit sem ritka, hogy mondjuk 22 évesen (vagy akár fiatalabban) 30+-os pasival járnak, jönnek össze komoly kapcsolat céljából mert "éretebbek a koruknál" aztán jól atverik Őket.

Meg a szüzességüket is a 14-16 éves lányok szívesebben veszítenék el mondjuk velem mint a kortársaikkal, mert egy tapasztaltabb pasi jobban figyel, csak ezért... De aztán ha már 2x megdukták Őket, akkor már azért kell idősebb pasi mert Ők nem hajlandóak kisfiúkat "tanítgatni".


Persze nem akarok általánosítani, tudom hogy nem csak ilyen fiatal lányok vannak, de tapasztalataim szerint a többség ilyen.

2017. dec. 15. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ők kellenek, miért lenne gáz?
2017. dec. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nekem is.
2018. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a 46 éves duci nők jöttek be. Sajnos fiatalon sokszor visszautasítottak mert gyerekek néztek magukhoz de most 42 évesen reneszánszomat élem velük végre! :-) 💋 💖
2018. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!