Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha már nagyon be vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha már nagyon be vagytok indulva, zavaró, ha a lány lassan kezdi el az orált?

Figyelt kérdés

Mondjuk az elején csak a makkot nyalogatja körbe vagy ilyesmi. Ettől jobb lesz, vagy azt akarnátok, hogy inkább kezdje el sz.pni rendesen? :D

(Bocsánat, ha buta kérdés.)



2017. dec. 16. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne zavarja örüljön ha egyáltalán szopják a nők nem szexbabál
2017. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a túl hirtelen dolgokat, szóval én a magam részéről a lassabb felvezetésre szavaznék. Írhatnám még, hogy foglalkozzon a herékkel is, és minél kevesebb kéz legyen benne, stb., de valójában az a tökéletes szopás, amikor a lány azt csinál a farkammal, amit éppen szeretne, ami neki jó, amit ő is élvez. Ha azt teszi, ami és ahogy neki jó, garantáltan a férfi is élvezni fogja, amit csinál. Csak úgy szopjon valaki, ha tényleg élvezi, és ne miattam. Akkor én is élvezni fogom.
2017. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ad egy plusz töltetet a dolognak. Szerintem még jót is tesz az aktusnak.
2017. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első, nyugalom, a nő ettől nem lesz szexbaba. :D A pasi is megad nekem mindent, csak minél minőségibben akarom viszonozni. :)
2017. dec. 16. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Még jobb is, mert ilyenkor egyszerre kéjes, izgató és fájdalmas. Legszívesebben azt szeretném, ha már nekem esne és teljes erőből csinálná, de még csak húz-izgat, lassan, csak gyűlik bennem a feszültség, majd felrobbanok, de ő meg csak játszik, ameddig neki jól esik.


Tehát nem, a legkevésbé se baj.


Nálam volt olyan, hogy már teljesen megőrültem és nem tudtam magam tartani, elkezdtem csapkodni, ledobtam magamról a csajt, mert már fájt, annyira akartam. Ezért a nő utána megkötözött és úgy folytatta, hogyne tudjam még egyszer ellökni magamtól. Fél-egy óra kínzás után mikor végül engedett elélvezni ordítottam a kéjtől és valami eszméletlen mennyiség jött ki.


Minden nap nem vállalnám be, mert szívrohamot kapnék, de rendszeres időközönként igen. :)

2017. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy azt utálom, ha egyből nekiesik, mint a disznó az ajtónak és izomból szopja meg veri. Sokkal jobb lassan kezdeni. Többet is érzek abból.
2017. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát... jó a kérdés, elgondolkodtató, ugyanis már az, hogy nyalogatja is nagyon izgató, de van amikor jobban élvezném, hogy inkább kapja be rendesen!
2017. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kezdje nyalogatni, szopogatni a farkamat. Nincs izgatóbb annál, ha lassan pörgeti a nyelvét rajta, majd fokozatosan beindul, mint egy gép. :D
2017. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

KEdvfüggő is.

van, amikor élvezem, hogy húzzák az agyam, van, hogy ráhúzom a fejét. :D

2017. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagy_Manitu ***** válasza:

szerintem örüljh hogy egyáltalán megnyalja:)

Vannak nök akik bekapni se akarják...

Van aki kézbe sem veszi....

De ha szeretnéd felpörgetni akkor beszélgess vele el erröl finoman:)

b

2017. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!