Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem fordulok a plázacica kategóriás nők után? Nem váltanak ki belőlem semmilyen szexuális vágyat.

Figyelt kérdés
Haverjaim mind megfordulnak az ilyen cérna nők után, hogy milyen jó seggük van, meg hogy megb.sznák őket... én pedig őszintén szólva felállni sem áll fel rá. Amitől nekem merevedésem van az inkább az assonyos típusú nők, nagy fenékkel formás mellekkel.
2017. dec. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy más az ízlésed mint a barátaidé, ennyi.


Amúgy meg ez alatt a kérdés alatt borítékolom, hogy rengeteg olyan válasz lesz amiben kifejtik, hogy a plázacicák milyen gázosak és senki nem szereti őket. Nyilván ez lesz a vezető ok amit neked mondanak, mert a plázacicákat utálni kell, csak mert ők úgy öltözködnek ahogy.

2017. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.Más az ízlésed,mint nekik,ennyi.Nem vagyunk egyformák
2017. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A plázacica kifejezést írtam hogy mindenki el képzelje, hogy milyen kaliberű nőkre gondoltam, külsőleg szépség királynő kategória. Ha ilyen munkatársam lenne pl., valószínű beleszeretnék, de ha csak úgy szembejön velem az utcán nem fordulok utána és nézem a seggét. Viszont ha leül velem szembe a buszon pl. egy asszonyos forma, akkor őt már bámulom, mondhatjuk így.
2017. dec. 16. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kell mindennek megtalálni az okát? Értem, hogy nagy benned a tudásszomj, de ne akard megérteni az ízlés működését. :) Egyébként engem sem vonzanak ezek a két eurós rizibizik.
2017. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális vagy


Nőt akarsz és nem Barbie-t

23N

2017. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked jobb az ízlésed, mint a legtöbb férfinak. Törődj bele! :)
2017. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vonz és ennyi, nem kell különösebben indokolni.
2017. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!