Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek fiúknak/férfiaknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fiúknak/férfiaknak a külső vagy a belső számít jobban?

Figyelt kérdés

Ne végletekben gondolkodjatok légyszí! Hogy most üres fejű bombázó, életvidám kövér nő, meg átlagos kinézetű de aranyos nő, vagy beképzelt plázacica....Ne ilyenekben!! Vannak minden fajtából kedvesek és bunkók is, nem mindig külsőtől függ ki milyen belsőre.


Én most arra értem, hogy pl. kit választanátok?


Egy olyan nőt, aki full extrás, fel van tuningolva, egy bombázó, tökéletes a teste, sportos meg minden, viszont buta, jellemtelen, nincs személyisége sem kisugárzása, nem undok vagy bunkó csak személyiségre olyan semmilyen.


Vagy egy olyan nőt, aki ugyan csinos, helyes (nem csúnya, nem elhízott, nem átlagos), jó nő, csak mondjuk nincs annyira kisportolva (de igényes), van egy-két testi hibája (nem tökéletes), de emellett nagyon jó humora van, okos, művelt, és emellett erős szexuális kisugárzása, vonzereje van, igézően tud nézni a szemével....Ami már beindítja a férfiak fantáziáját.


A félreértések elkerülése miatt: nem rólam van szó, a kérdésnek semmi köze hozzám, kíváncsiságból teszem fel a kérdést. Mert érdekel, nektek férfiaknak a külsőség számít inkább, hogy minél jobb nővel legyetek nem érdekelvén milyen belsőre hogy lehessen mutogatni, vagy jó nektek egy akár kevésbé jó de attól még jó nő akinek egyénisége is van és kisugárzása?


Ne szóljátok le a kérdésemet, mert mindenkinek mások az igényei, pl. van akinek nem számít annyira belső, másnak igen, tudni szeretném, ki mire szavaz.


A kisugárzás pedig nem elcsépelt (ilyet is olvastam), nagyon is létező dolog!!!! Adottság, nem mindenkinek van, olyannak is lehet aki nem tökéletes vagy nem egy hatalmas szépség, de szép nőknek is lehet.


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



2016. jan. 14. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második.
2016. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
nekem az fontos hogy jó legyen a tüdőd májad szóval beső
2016. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Második.

20F

2016. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Itt mindenki a másodikat fogja írni. :D

Az én filozófiámat-e téren röviden összefoglalom:

-ha dugni kell, akkor nem érdekel a belső

-ha társat, gyermekem anyját keresem, akkor pedig csakis olyan nő jöhet szóba, akiben megvannak az általam preferált belső értékek, személyiségek, tulajdonságok. Emellett pedig külsőre tudok hozzá vonzódni. :)

2016. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy mindenki. Egész biztos vannak olyanok, akiknek csak a tökéletesség számít akkor is ha az illető nőnek nincs egyénisége.
2016. jan. 14. 15:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Kulso szamit jobban, de nyilvan nezem, hogy mellette legyen aranyos jo humora lellemes lelkuletu is a lany.
2016. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de ha csak szexről is van szó, én akkor is a másodikat választanám. Kiábrándító, ha egy csaj, buta, mint a föld... Egy értékesebb nővel bármilyen szempontból szívesebben vagyok együtt.
2016. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyet kérek a második opcióból. :)
2016. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szélsőségekben gondolkozol, a külső mindenkinek számít, a kisugárzás meg baromság.
2016. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9, mintha te nem gondolkodnál szélsőségekben, a külső nem mindenkinél számít, megfigyelés. Az emberek nagy részének számít, viszont ismertem olyan férfit, aki külsejénél, foglalkozásánál fogva (jó partinak számított) akármilyen nőt megkaphatott volna, a legjobbat is, mégis egy átlagos nőt vett feleségül (úgy hogy előtte jó női voltak). Nem nagyon értette senki, gondoltuk, biztos valami megfogta abban a nőben.

Olyan srácot is ismertem, aki bevallotta hogy neki a külső teljesen másodlagos, harmadlagos, és aki nem jön be neki külsőre az nagyon szélsőségesen rosszul kinéző kell hogy legyen.


Ja, és aki szerint a kisugárzás baromság, az nagyon be van szűkülve gondolkodásilag, vagy még nem találkozott olyannal, akinek van, vagy az illetőnek a szexuális kisugárzás=felragasztott szilikonmellek és szilikonnal feltöltött fenék.


Ha megfigyeled a mai és a régi színésznőket akik szexszimbólumoknak vannak illetve voltak kikiáltva, nekik aztán van erős szexuális kisugárzásuk!!!! Nem véletlen rajonganak értük annyira, még akkor is ha nincs kinn semelyik testrészük.

2016. jan. 14. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!