Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor izgatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor izgatnak?

Figyelt kérdés
A baratom ujjazott tegnap (2 ujjal). Kb. 4 perc utan kertem hogy hagyja abba mert ereztem hogy puncim nem birja tovabb es szet fog robbani a legmelyen. Akkor ez most huvelyi orgazmus volt?
2017. dec. 17. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudja fene,szerintem nem. Ilyen,amit te mondasz nálam inkább csikló izgatásnál van,hogy nem bírok utána érintést sem elviselni,a hüvelyi orgazmus sokkal szétterjedőbb de kevésbé intenzív érzés,azt lehet elég sokáig bírni még.
2017. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A G-pont izgatás szokott hasonló érzés lenni, ha olyan volt mintha mindjárt bepisilnél, akkor valószínűleg egy spriccelős orgazmus készülődött, csak leállítottad.
2017. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem. A robbanás hiányzott☺

Legközelebb hagyd, hogy azt is elérje! Lehet hogy tekeregni fogsz, dobálni magad, de hidd el, megéri 😉

2017. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!