Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért tolja el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért tolja el a fejemet, amikor orgazmusa van orális kielégítés közben?

Figyelt kérdés

Amikor jön neki az orgazmus, akkor nyomja el a fejemet a puncijától. Ez mitől van?

Nem merem tőle így direktben megkérdezni, nehogy hülyének nézzen vagy kiröhögjön, de engem zavar. Olyan érzés, mintha nem csinálnám jól vagy valami ilyesmi.

De ez már volt más lánnyal is.


2017. dec. 13. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert elakar elvezni nem pesig tovabb huzni hogy megnagyobb legyen
2017. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő érzi, hogy meddig jó neki...egy bizonyos ponton már nem akarja, hogy tovább izgasd. Ennyi. Sok nő csinálja ezt.
2017. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Én azért tolom a fejét hogy ne az arcába spriccoljak. Nem alázom meg
2017. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha jönn az orgazmus. Sok lánynak kellemetlen ha tovább nyalod. Nem jó érzés és elszál az ihlet
2017. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert mar az orgazmus pillanataban is annyira erzekeny a csiklo, hogy a tovabbi izgatas kellemetlenne valik.

Olyan, mint amikor te vered, elelvezel, de meg tovabb simogatnad a makkod, ugye hogy nem jo erzes mar? Na ez nehany lanynal pont ilyen, csak mar elvezes kozben.

2017. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ahamm, köszi mindenkinek. Ment a pacsi! :)

Akkor csak rákérdezek nála is. Ha azt mondja, hogy nem jó, akkor nem fogom neki csinálni.

2017. dec. 13. 08:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmusnál már annyira érzékennyé válik a csikló, hogy nem esik jól tovább az izgatás. Én is el szoktam kicsit húzódni
2017. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is eltolom, mert olyan intenzitással tör ki belölem asemmi feszültség, hogy legszivesebben szétrugnám szegényt, persze nem dirket, de ahogy kirobban ez a feszkó, jön egy ilyen elnyomom magamtól érzés. Ne aggodj, ez pont hogy azt jelenti, hogy baromi jó neki. Nem ellened irányul, csak a feszültség kirobbanása okozza.
2017. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Neked barátnő baz,+ mikor ennyit se mersz megkérdezni. Azért beszélgetni szoktatok vagy valami, a nevét tudod?
2017. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátnom is detto ezt csinálja. Már én is átestem ezen, én is hulye voltam hozzá. De megszoktam. Bár én megkérdeztem tole :D Azt mondta azért, mert olyankor már nem esik jol neki, tul erzekeny. A nok máshogy vannak beállítva. Nekunk a csucson is kell még csinálni, a noknek a csucson már abba kell hagyni.
2017. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!