Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ha férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha férfiként egyáltalán nem akarok férfias kinézetű lenni, akkor nem leszek vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem magam jól, hogy vékony vagyok. Borotválom a felsőtestem, mert igénytelennek tartom a szőrös testet. Az arcomat 2-3 naponta borotválom, mert utálom a borostát is...

2017. dec. 17. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint te, csak még 2 méter magas, szőke hajú és helyes arcú is.


16 évesen voltam először lánnyal, plusz mióta egyetemen vagyok tizenhét csajjal voltam.


Egy dolog, hogy talán a kinézetem nem a classic férfias, de belsőre azért jó dumás, kezdeményező, tökös, magabiztos vagyok a lányokkal. Sok lánynak tetszem.

Amit egy korábbi válaszoló írt (bár ő gondolom bántásnak szánta), igaz: Külsőre lányoknak kinézőknek tetszem, nem külsőre nőknek. De nekem is a kislányos arcú, visszafogott lányok jönnek be, meg nekik is én jövök be. A partir ibi, plázapcsa, 18 évesen 25-nek kinéző csajok felőlem lehetnek máséi, mert velük nem jövünk be egymásnak. A mai napig elkérik a személyim mindenhol, ahol nem ismernek.

23/F

2017. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!